img Колектори не дають спокою - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія «ПІК» (Київ)

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Коли виникають суперечки з кредитором і коли колектори не дають спокою, багатьом просто не вистачає обізнаності в законодавстві, щоб подивитися на ситуацію повноцінно. Профільні юристи-антиколектори допоможуть розібратися.

Хто такі антиколектори

Антиколектори – фахівці, які захищають інтереси позичальника в суперечках з кредиторами і колекторами. Це можуть бути різні послуги, включаючи фізичний захист клієнта, але як правило, мова йде про юридичний супровід. Від ведення переговорів з банком на стадії виникнення суперечок або заборгованості, до представлення інтересів клієнта в суді і на стадії виконавчого провадження. Їх мета – знайти оптимальний для боржника шлях виходу із ситуації і закриття кредиту на найбільш вигідних для нього умовах. Будучи експертами в банківському праві і знаючи механізми стягнення боргів, антиколектори домагаються в своїй роботі вражаючих результатів. Реструктуризація боргу, перегляд відсоткової ставки, списання штрафів та неправомірно нарахованих відсотків і навіть розірвання кредитного договору, або визнання його недійсним.

Читати ще: Викуп кредиту у банку або колекторів

ПІК – одна з кращих антиколекторських компаній Києва

Юридична компанія «ПІК» (Київ) – команда, яка довела свою експертність у банківському праві. Кваліфіковані адвокати-антиколектори захистять інтереси позичальника і змусять кредитора вести переговори з повагою і чесно. Представляючи інтереси клієнтів, ми закрили позики на суму більше 260 млн грн, значно знизивши суми погашення. «ПІК» надає консультації та супровід на всіх етапах кредитних суперечок: від першої прострочення і неправомірно нарахованої пені до судового та виконавчого виробництв.

Ми працюємо:

 • З заставними і беззаставними кредитами;
 • З автокредитами;
 • З іпотечними позиками;
 • З комерційними і державними банками;
 • З банками, які знаходяться в ліквідації;
 • З колекторами і факторинговими компаніями;
 • З позиками в мікрофінансових і мікро кредитних організаціях;
 • З іншими видами боргових суперечок.

Юридична компанія «ПІК» (Київ) допоможе отримати найвигідніші для позичальника умови, зберегти заставу та інше майно, списати штрафи і пеню і знизити суму боргу до 20%. Наша мета – допомогти клієнту вибратися з боргової ями, тому ми просимо гонорар тільки після отримання результату.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img