img Викуп кредиту у банку - надійна юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп власного кредиту зі знижкою

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Кризовий період, що породив істотні проблеми з виплатою кредитів, як не дивно, відкриває і нові, недоступні раніше, можливості. Став доступний викуп кредиту у банку.

У спокійні часи кредитні організації наполягають на чіткому і безумовному виконанні кредитного договору. Нечисленних неплатників примушують до виконання взятих на себе зобов’язань через суди і виконавчу службу. У кризові ж часи, кількість неплатників стрімко збільшується, судові тяжби забирають багато часу і фінансових ресурсів. Крім того, банки, що мають значні портфелі проблемних кредитів, втрачають рейтинг і не можуть розраховувати на допомогу НБУ при необхідності.

Банки вирішують цю проблему, пропонуючи викупити кредит третім особам, фізичним або юридичним. Звісно, проблемна заборгованість продається з дуже значною знижкою, в районі 50% від суми. Виникає питання, а чи не можна купити власний кредит і заощадити на цьому. Якщо банк, що видав кредит, діючий, безпосередньо, ця схема неможлива. Причина в тому, що позичання однієї суми і списання боргу за меншу, може трактуватися, як корупція. Однак в рамках чинного законодавства можна вирішити цю проблему за посередництвом спеціалізованих юридичних фірм. У Києві такі послуги ефективно надає компанія ПІК. Вона за вашим дорученням викуповує кредит на себе і гасить його відповідно до досягнутої раніше домовленості.

Слід знати, що з 2018 року проблемні кредити, видані банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на, так званих, голландських аукціонах. Це аукціони зі зниженням ціни лота. Знижка на таких аукціонах може досягати 80%. Можна викупити кредит особисто. Але щоб не допустити помилки, краще звернутися за допомогою до професіоналів – юристів. Вони пояснять, як викупити кредит у банку і запропонують послуги, що гарантують досягнення поставленої мети.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img