img ЗААРЕШТУВАЛИ ГРОШІ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо заарештували ваші гроші на карті

Останнім часом часто можна почути від друзів і знайомих про те, що заарештували гроші на карті. Заарештували зарплату на карті або рахунок в банку, пенсію або грошовий переказ. З’ясуємо, як це відбувається і хто до цього причетний

Варто відзначити, що винен у цьому, насамперед, сам потерпілий, так, ситуація непроста, іноді в такому випадку людина залишається зовсім без коштів, але як не сумно, треба почати з себе. Сам боржник, маючи проблеми з заборгованістю, не звертав на них уваги, не користувався послугами юристів, не вжив заходів щодо мінімізації ризиків подібного характеру. Боржник, ось хто винен більше за інших.

Нотаріальний напис за мікрозайму

Після того, як ви перестали платити мікропозику, кредитор звісно хоче повернути борг, не будемо говорити, що це погано чи добре, їм рухає природне бажання заробити. Так, більшість компаній МФО, які видають мікропозики, грубі, відверто жадібні, занадто жорстокі. Добитися від них лояльності неможливо. Так ось. Яким чином кредитор може стягнути борг? Через суд і за допомогою нотаріуса. Нотаріальний напис за мікропозикою робиться швидко. Протягом декількох днів нотаріус готує необхідні документи і шлях до стягнення відкритий. Законність таких дій нотаріуса сумнівна, адже кредитор надає копію електронного кредитного договору, підписаного тільки однією стороною, але і прямої заборони на такі дії нотаріуса немає. Фактично кредитний договір існує в електронному вигляді та законодавчо тут все врегульовано законом про електронну торгівлю.

Приватний виконавець відкриває провадження

Після того, як нотаріус зробив напис, він передається виконавцю. Приватні виконавці є основними учасниками подальшого процесу. Виконавець відкриває провадження по стягненню, вносить дані до реєстру боржників, накладає арешт на рахунки в банку. Саме приватні виконавці сьогодні причетні до арештів рахунків українців. Чи варто звинувачувати їх за те, що вони роблять цю роботу, частково так, адже вони розуміють, що виконавчий напис буде оскаржений в судовому порядку. У практиці останнім часом немає рішень суду, де нотаріальний напис встояв, а виконавець навпаки намагається списати у вас гроші, поки ви через незнання не звернетеся до суду з оскарженням або вирішите, що таким чином ви позбавитися від кредиту. Стягнувши гроші за виконавчим написом нотаріуса виконавець ніяк не впливає на ваші стосунки з кредитором. Виконавець не впливає на сам борг, борг за кредитом у цей час може навіть збільшуватися, виконавець тільки заробляє свою комісію за послуги.

Тому тим, у кого почалися проблеми з кредитом, а точніше утворився борг, насамперед потрібно звернутися за допомогою до адвокатів або юристів за кредитами. Якщо проблеми посилилися, вам наклали арешт на рахунок, зарплату, пенсію або майно, вже потрібен адвокат у терміновому порядку. Чим довше ви будете не зволікати, тим більшими втратами це може обернутися для вас, перш за все фінансовими.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img