img Авто в арешті - надійна компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Ваш автомобіль заарештований, які дії зробити

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

З’ясуємо, як накладають арешт і що робити власнику.Часто власники транспортних засобів дізнаються про те, що їх авто в арешті в момент переоформлення машини на нового власника або при перевірці машини на дорозі.

Що таке арешт майна

Арешт майна, в тому числі і автотранспорту, накладається в установленому законом порядку обмеження прав власника на розпорядження ним. Таке обмеження встановлюється як захід забезпечення виконання господарем транспорту вимог закону. Зазвичай факт знаходження авто в арешті означає, що власник не має право його відчужувати.

Що робити власнику заарештованої машини

Якщо ваше авто в арешті, насамперед потрібно з’ясувати, хто його заарештував. Звільнити майно від арешту може тільки той, хто прийняв таке рішення, і подальші переговори доведеться вести з ним. Дізнатися про причини арешту і висунутих вимог можна в підрозділах поліції, які займаються питаннями автотранспорту. Зверніться туди і отримаєте копію постанови.

Далі, виконати вимоги пред’являються до власника транспорту. Зазвичай, вимоги є законними і зняти арешт, не виконуючи їх, неможливо. Врахуйте, що сам факт погашення боргу, ще не означає, що арешт зніметься автоматично. З документами про виконання вимог, потрібно знову звернутися до органу, який прийняв рішення про накладення арешту. Тільки після винесення відповідної постанови арешт буде знятий. Процедура займе близько місяця.

Якщо є підстави вважати арешт незаконним, власнику знадобиться допомога юристів. Зняти таку заборону можна тільки через суд, а у більшій частині українців недостатньо для цього досвіду і знань.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img