img АВТО У АРЕШТІ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Термін дії арешту на автомобіль

З’ясуємо, як накладають арешт і що робити власнику.Часто власники транспортних засобів дізнаються про те, що їх авто в арешті в момент переоформлення машини на нового власника або при перевірці машини на дорозі.

ЧИТАТИ ЩЕ: Арешт авто виконавчою службою

Що таке арешт майна

Арешт майна, в тому числі і автотранспорту, накладається в установленому законом порядку обмеження прав власника на розпорядження ним. Таке обмеження встановлюється як захід забезпечення виконання господарем транспорту вимог закону. Зазвичай факт знаходження авто в арешті означає, що власник не має право його відчужувати.

ЧИТАТИ ЩЕ: Як зняти арешт з машини

Що робити власнику заарештованої машини

Якщо ваше авто в арешті, насамперед потрібно з’ясувати, хто його заарештував. Звільнити майно від арешту може тільки той, хто прийняв таке рішення, і подальші переговори доведеться вести з ним. Дізнатися про причини арешту і висунутих вимог можна в підрозділах поліції, які займаються питаннями автотранспорту. Зверніться туди і отримаєте копію постанови.

Далі, виконати вимоги пред’являються до власника транспорту. Зазвичай, вимоги є законними і зняти арешт, не виконуючи їх, неможливо. Врахуйте, що сам факт погашення боргу, ще не означає, що арешт зніметься автоматично. З документами про виконання вимог, потрібно знову звернутися до органу, який прийняв рішення про накладення арешту. Тільки після винесення відповідної постанови арешт буде знятий. Процедура займе близько місяця.

Якщо є підстави вважати арешт незаконним, власнику знадобиться допомога юристів. Зняти таку заборону можна тільки через суд, а у більшій частині українців недостатньо для цього досвіду і знань.

Проблемний кредит, іпотека, позика МФО. Реєстр боржників,
арешт нерухомості та автомобіля. Ми займаємося боргами.
Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”
Зв’язатися з нами можна за тел:

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01 

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img