img Захист від банків та колекторів - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи вдасться захиститися від претензій кредиторів і колекторських агентств

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Якщо кредитний договір складено правильно, а дії банківських установ і агентств зі збору боргів юридично обґрунтовані, то суди будуть на боці кредиторів. Захист від банків та колекторів базується на порушенні ними законодавства України.

Чому існує юридична можливість не виплачувати взятий кредит

Договори кредитування складаються людьми, а їм властиво помилятися. При роботі з проблемними позичальниками, працівники банківських установ та колекторських агентств схильні до скоєння різних правопорушень, які, в ряді випадків, межують зі злочинами. Базується захист від банків і колекторів на фіксації всіх порушень та оспорювання дій кредиторів в досудовому порядку і суді.

Чому більшості українців необхідна допомога юристів

Помітити допущені порушення, грамотно їх зафіксувати і використовувати в подальшому можуть ті, хто володіє великими знаннями в юриспруденції і має досвід такої роботи. Більшість українців необхідною кваліфікацією не володіють. Тому їм, при бажанні захистити свої права і майно, слід звернутися в юридичні компанії, яка пропонує антиколекторські послуги.

Працівники таких компаній мають необхідні знання та досвід. Вони здатні проаналізувати, раніше підписаний, кредитний договір, виявити в ньому помилки і порушення, і опротестувати договір цілком або в окремих частинах. Для осіб, які купили на кредитні кошти нерухомість, дуже важливою є можливість опротестування іпотечного застереження, яка дає кредитору можливість переоформляти заставне майно на себе і продавати його без участі в цьому процесі суду.

Юридичний захист від банків і колекторів запропонує й інші шляхи вирішення проблем позичальників, зокрема, викуп боргу в інтересах клієнта зі значною знижкою. Зверніться до досвідчених юристів, і ваші права будуть захищені.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img