img Викупити борг в 2019 році - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи існує можливість викупити борг в 2019 році

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Інтерес читачів до того, як відбувається викуп боргів в Україні в 2019 році пов’язаний з тим, що багато українців не справляються з взятими на себе раніше кредитними зобов’язаннями. Люди схильні переоцінювати свої можливості і охоче купують на позикові кошти потрібні їм предмети. Якщо ж доходи знижуються, або виникають великі несподівані необхідні витрати, багато губляться і не знають, що їм робити в цій ситуації.

Варіанти викупу кредиту

Викуп боргів Україна допускає в двох основних варіантах:

  1. Безпосередньо у організації, що володіє правом вимоги по кредиту.
  2. На аукціонах, проведених ліквідаторами проблемних банків.

Ці варіант мають серйозні відмінності, і варто розповісти про них докладніше

Діючі банки прагнуть позбутися від проблемної заборгованості, так як її наявність обмежує доступ до допомоги НБУ і може призвести до руйнування. Тому, “погані” кредити часто продають колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Викуп боргу такі організації виробляють зі знижкою. Зазвичай знижка коливається між 30 і 50% суми боргу. Прибуток колектори отримують, після того, як отримають кошти позичальника. Колектори часто балансують на межі законності, але потрібно розуміти, що їх мета – прибуток, а не порушення законодавства. Тому, в межах знижки з ними можна торгуватися і закрити свій борг повністю, виплативши тільки частину коштів.

У переговорах обов’язково знадобиться допомога юристів, які практикують у сфері кредитування. Краще звернутися до них ще до продажу боргу. Викупити свій кредит у банку зі знижкою можна, так як при таких угодах виникають підозри в корупції. Але юристи, можуть в ваших інтересах викупити борг на себе, і погасити його на обумовлених заздалегідь умовах.

Кредити, надані банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на голландських аукціонах. Такі аукціони йдуть зі зниженням ціни, і максимальна знижка може досягати 80% заборгованості. Процедура проведення таких аукціонів, для людей,які не займаються подібною діяльністю професійно, досить складна. Великий шанс або упустити бажаний кредит, або придбати його набагато дорожче, ніж була можливість. Позичальник, може особисто брати участь в аукціоні і купити свій кредит. Однак, щоб його не втратити, краще теж звернутися за допомогою до юридичної компанії. Її співробітники мають необхідний для цього досвід.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img