img Суди з банком в Україні - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Суди з банком або поступка права вимоги. Що вибрати?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Проблемні кредити банків, що ліквідуються продаються на електронних торгах, а діючі фінансові установи готові розпрощатися з “проблемними” позиками і з готовністю розпродають права вимоги зацікавленим особам. Що залишається робити боржнику? Звернутися за допомогою до адвоката, відправитися з позовом до суду або спробувати викупити свій кредит через юридичну компанію.

Адвокат готує позов, намагається затягнути за часом процес, подає апеляції, намагається зменшити суму боргу через суд. Судові витрати, послуги адвоката не вимагає великих витрат від клієнта. Але і питання з кредитом не вирішать. В результаті кредитний договір нікуди не зникне. Боржнику все одно доведеться оплатити борг або розлучитися із заставним майном.

Викуп права вимоги через юридичну компанію обійдеться боржнику дорожче. Проте всі проблеми з кредитом, судами, виконавчою службою, обтяженнями будуть вирішені.

Головна стратегія юристів: створення умов для покупки позики за найнижчою ціною. Цьому сприяють знання важелів впливу на кредитора і досвід взаємодії з банками.

Вихід з ситуації, що склалася на руку клієнтові, оскільки:

Ціна набагато менше, ніж сума кредиту, де акумульовано тіло кредиту, відсотки, штрафи, пені. При узгодженні вартості викупу кредитори списують всі неустойки і надають дисконт. Відсоток якого може бути значним і часто становить нижче ринкової вартості заставного майна.

Юридична компанія швидко і назавжди закриває всі судові суперечки і виконавчі провадження.

В результаті співробітництво з юридичною компанією для боржника – дешевше, ніж сварка з кредитором, супутні судові витрати та оплата боргу, розмір якого визначає суд.

Вигода – у співпраці!

Клієнти з простроченими кредитами є у багатьох адвокатів. Як відомо, люди намагаються уникати судових розглядів і сподіваються знайти інший вихід з ситуації, що склалася. Адвокат, зобов’язався захищати інтереси довірителя, може допомогти боржнику звільнитися від позики, звернувшись до нас – юридичну компанію з кредитних питань.

Розглянемо, як виглядає робота в тандемі – адвокат і юридична компанія по кредитах. Наявність адвоката у клієнта тільки підсилюють позиції боржника перед кредитором. Адвокат має право створювати умови, при яких кредитору простіше позбутися проблемного кредиту за низькою ціною. Він готовий піти на угоду, а не продовжувати доводити свою правоту в суді.

У підсумку всі сторони в профіті. Адвокат створив необхідні умови для того, щоб кредитор пішов на вигідну для позичальника угоду. Юридична компанія погодила ціну викупу, з якої згоден боржник. Сам клієнт позбавляється від судових зборів, виконавчого провадження, самого кредиту, заплативши при цьому суму набагато нижче, ніж сума боргу по кредиту і залишається з майном, яке було в заставі.

Після угоди дві сторони, які захищали інтереси клієнта, отримують разову комісію. Сума її, як правило, не менше ніж оплата послуг адвоката за два роки судового супроводу.

Шановні адвокати і юристи, запрошуємо вас до співпраці з юридичною компанією “ПІК”, яка спеціалізується на кредитних питаннях. Робота на результат, задоволений клієнт без важкої ноші у вигляді боргу та судових тяжб – мета і місія нашої організації. Приєднуйтесь – ми відкриті для спілкування та співпраці.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img