img ЗНЯТИ АРЕШТ З КВАРТИРИ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Вартість зняття арешту з квартири

На побутовому рівні під арештом квартири часто розуміють заборону на продаж нерухомості, взятої в іпотеку, без згоди банку кредитора. Однак, справжній арешт накладається виконавчою службою на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу. З’ясуємо, як заарештовують нерухомість і скільки коштує зняти арешт з квартири.

ЧИТАТИ ЩЕ: Автомобіль заарештований

Накладення арешту на майно

На початку, кредитори намагаються переконати боржника повернути борг добровільно, якщо домовитися не виходить, стягують примусово. Причиною арешту нерухомості може стати не тільки заборгованість за іпотечним кредитом, а й будь-який неоплачений борг. Зняти арешт з квартири достатньо складно.

ЧИТАТИ ЩЕ: Зняти арешт з нерухомості, автомобіля

Що робити власнику нерухомості

Існує три шляхи зняття арешту з майна:

 1. Повне задоволення законних вимог кредитора і зняття арешту виконавцями на підставі підтвердних цей факт документів.
 2. Проведення переговорів з кредитором і прихід до його згодою на зняття арешту з певної частини майна, наприклад, квартири.
 3. Відшукання в пов’язаної з арештом нерухомості документації та процедури його накладення порушень законодавства. Виявлення таких порушень дозволить звернутися до суду і зняти арешт в судовому порядку.

У другому і третьому випадках більшості українців знадобиться юридична допомога. Звісно, юристи працюють за гроші. Законодавчої відповіді на питання, скільки коштує зняти арешт з квартири, Україна не дає. Тобто, вартість послуг буде залежати від конкретної ситуації і юридичної компанії, в яку звернувся клієнт.

Орієнтовні ціни компанії “ПІК”:

Зняття арешту з нерухомості – від 3000 грн.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img