img АРЕШТ МАЙНА В УКРАЇНІ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Зняття майнових арештів

Оголошення «знімаємо арешти в Україні» привертають все більшу увагу. Причина в тому, що цей вид примусу до виконання зобов’язань застосовують все частіше. З’ясуємо, як і хто накладає арешт на майно і яким способом можна зняти арешт з квартири, автомобіля та іншої власності.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТИ МАЙНА В УКРАЇНІ

Застосування арештів майна в Україні

Формально, арешт майна — захід забезпечення виконання його власником покладених зобов’язань. Неформально, це ще і міра примусу і психологічного тиску. Арешт завжди забороняє відчужувати майно, а іноді і користуватися ним. Неможливість вільно розпоряджатися своєю власністю — потужний стимул для виконання обов’язків, та особи, наділені правом накладення арештів, активно користуються ним.

Найчастіше арешти накладає виконавча служба. Для цього особи, перед якими у власника майна є матеріальні зобов’язання, повинні звернутися до суду та отримати рішення про примусове стягнення боргу. Далі, на підставі цього рішення, виконавці відкривають виконавче провадження. Одночасно з цим, боржник потрапляє в базу Єдиного реєстру боржників України. Слідом, на майно боржника накладається арешт. Зазвичай виконавці заарештовують все майно боржника. Під ці дії можна привести формальні обґрунтування, але основна їх мета — психологічний тиск і примус до розрахунку.

Арештовуються не тільки матеріальні засоби, які мають фізичні параметри (квартири, машини), але і грошові кошти на рахунках боржника. Іноді, в результаті таких дій, людина залишається, в буквальному сенсі, без копійки. Зняти арешт з рахунку, машини або квартири непросто, і їх власники відчувають неабиякі незручності.

Крім арешту виконавцями, цю міру впливу застосовують і інші державні органи:

 • Митниця.
 • Податкова.
 • Суд.
 • Наслідок.

Навіть органи соціального захисту можуть виступити ініціаторами цієї заходи впливу, вважаючи, наприклад, що якщо зняти арешт з автомобіля, власник обов’язково його продасть, а аліментів не заплатить.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Зняття арештів з майна

Щоб зняти арешт, накладений на ваше майно, насамперед, потрібно з’ясувати, хто його наклав і які вимоги. Далі для звільнення майна з під арешту є 2 шляхи:

Повністю виконати вимоги (звичайно мова йде про повне погашення боргу), повідомити про це особу, яка наклала арешт і дочекатися зняття цієї заходи впливу. Тут основне слово, дочекатися, так як найменша неточність і арешт ніхто не зніме.

Другий шлях більш тривалий і технічно складний. По ньому йдуть ті, хто не може або не хоче виконувати вимоги і ті, хто вважає, що при накладенні арешту його права порушені.Іноді піти шляхом подачі судового позову, грамотний юрист може зняти арешт, і це обходиться в рази дешевше оплати боргу або іншого стягнення.

Тим, хто вирішив йти першим або другим шляхом, рекомендуємо звернутися до фахівців у цій галузі права. У першому випадку вас позбавлять від “ходіння по муках” та стану піди туди не знаю куди, у другому випадку адвокат просто необхідний з юридичної точки зору.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img