img ЗНЯТТЯ АРЕШТУ НА МАЙНО✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Вартість зняття арештів з майна

Питання про зняття арешту на майно в Україні, хвилює багатьох, бо ця міра забезпечення застосовується широко. Велика частина арештів пов’язана з судовими рішеннями про примусове стягнення боргу, але накладати арешт можуть не тільки виконавча служба. Таке право мають й інші органи: митниця, органи слідства, соціальні органи і т. д.

Арешт майна — захід забезпечення виконання зобов’язань її власника. Суть її полягає в тому, що арештоване майно не можна відчужувати, а його вартість, при невиконанні зобов’язань, дозволить їх покрити. Звичайно, для власника майна, арешт створює істотні проблеми, і необхідно вживати заходів до його зняття.

Зняти арешт може тільки той, хто його наклав. Якщо ви дізналися про арешт майна раптово, з’ясуйте хто це і на яких підставах прийнято рішення.Зазвичай при зникненні підстав і арешт знімається майже автоматично. Якщо виплатити борг, арешт знімуть теж не відразу, а після погашення виконавчого збору і витрат виконавця. Але, часто вирішити проблему цим способом неможливо, тоді потрібно звертатися за допомогою до юристів.

Юридична компанія ПІК вже п’ять років допомагає клієнтам знімати арешти з майна та її працівники обов’язково вам допоможуть. Слід тільки розуміти, що питання типу: скільки коштує зняти арешт з квартири, без вивчення справи не мають точної відповіді. Зняття арешту з одного об’єкта нерухомості коштує від 6 тис. гривень, але точну відповідь вам дадуть вивчивши матеріали та обставини справи.

Терміни зняття арешту з майна також залежать від обставин: якщо, наприклад, погасити борг, арешт можна зняти швидко. Якщо ж для зняття арешту знадобиться здобуття судового рішення, процес займе не менше місяця.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img