Зняття арешту з майна боржника
Оголошення «зняття арешту з майна боржника» привертають все більшу увагу. Причина в тому, що цей вид примусу до виконання зобов’язань застосовують все частіше. З’ясуємо, як і хто накладає арешт на майно і яким способом можна зняти арешт з квартири, автомобіля та іншої власності.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА
Застосування арештів майна в Україні
Формально, арешт майна — захід забезпечення виконання його власником покладених зобов’язань. Неформально, це ще і міра примусу і психологічного тиску. Арешт завжди забороняє відчужувати майно, а іноді і користуватися ним. Неможливість вільно розпоряджатися своєю власністю — потужний стимул для виконання обов’язків, та особи, наділені правом накладення арештів, активно користуються ним.
Найчастіше арешти накладає виконавча служба. Для цього особи, перед якими у власника майна є матеріальні зобов’язання, повинні звернутися до суду та отримати рішення про примусове стягнення боргу. Далі, на підставі цього рішення, виконавці відкривають виконавче провадження. Одночасно з цим, боржник потрапляє в базу Єдиного реєстру боржників України. Слідом, на майно боржника накладається арешт. Зазвичай виконавці заарештовують все майно боржника. Під ці дії можна привести формальні обґрунтування, але основна їх мета — психологічний тиск і примус до розрахунку.
Арештовуються не тільки матеріальні засоби, які мають фізичні параметри (квартири, машини), але і грошові кошти на рахунках боржника. Іноді, в результаті таких дій, людина залишається, в буквальному сенсі, без копійки. Зняти арешт з рахунку, машини або квартири непросто, і їх власники відчувають неабиякі незручності.
Крім арешту виконавцями, цю міру впливу застосовують і інші державні органи:
- Митниця.
- Податкова.
- Суд.
- Наслідок.
Навіть органи соціального захисту можуть виступити ініціаторами цієї заходи впливу, вважаючи, наприклад, що якщо зняти арешт з автомобіля, власник обов’язково його продасть, а аліментів не заплатить.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ
Зняття арештів з майна
Як зняти арешт з майна? Щоб зняти арешт, накладений на ваше майно, насамперед, потрібно з’ясувати, хто його наклав і які вимоги. Далі для звільнення майна з під арешту є 2 шляхи:
Повністю виконати вимоги (звичайно мова йде про повне погашення боргу), повідомити про це особу, яка наклала арешт і дочекатися зняття цієї заходи впливу. Тут основне слово, дочекатися, так як найменша неточність і арешт ніхто не зніме.
Другий шлях більш тривалий і технічно складний. По ньому йдуть ті, хто не може або не хоче виконувати вимоги і ті, хто вважає, що при накладенні арешту його права порушені. Іноді піти шляхом подачі судового позову, грамотний юрист може зняти арешт, і це обходиться в рази дешевше оплати боргу або іншого стягнення.
Тим, хто вирішив йти першим або другим шляхом, рекомендуємо звернутися до фахівців у цій галузі права. У першому випадку вас позбавлять від “ходіння по муках” та стану піди туди не знаю куди, у другому випадку адвокат просто необхідний з юридичної точки зору.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01