img Зняти арешт з автомобіля - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Зняття арешту з автомобіля, що є заставою по кредиту

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Положення на кредитному ринку України залишається складним. Бум кредитування, а потім фінансові кризи 2008 і 2014 років призвели до того, що значна частина позичальників не здатна своєчасно виконувати кредитні зобов’язання. Причина в тому, що доходи українців впали, а курс валют виріс. Більша частина великих і довгострокових кредитів номінувалася у валюті, а її курс у порівнянні з початком 2014 року виріс більш ніж в три рази. Аналогічного зростання гривневих доходів при цьому не відбулося.

Кредитні організації, прагнучи повернути свої гроші:

  1. Подають на невиконавчих позичальників до суду позов про примусове стягнення боргу. За такими позовами рішення майже завжди позитивне.
  2. Далі кредитори звертаються до судових виконавців для виконання рішення суду. Ті збуджують виконавче провадження, забезпечення якого, накладають арешти на все майно боржника.

Видаючи кредити, банки не акцентують увагу на тому, що позичальник відповідає за боргами всім своїм майном, а не тільки переданим у заставу. Отримуючи кредит, люди думають, що ризикують тільки тим майном, яке на нього набувають, це не так. Арешт накладено на все майно, і взятий у кредит автомобіль зокрема.

Питання про те, як зняти арешт з заставленого автомобіля, особливо актуальне з двох причин:

  1. Багато позичальників купують машини для того, щоб на них працювати в таксі або інших організаціях, де необхідний транспорт. Арешт автомобіля, інколи, супроводжується його вилученням. Хоча зазвичай забороняються тільки будь-які операції з передачі прав власності та вивезення машини за кордон.
  2. Багато людей не живуть за місцем реєстрації, а судові позови подаються за місцем їх прописки. Таким чином, частина власників арештованого майна дізнається про факт арешту при спробі його продати, або виїхати на заарештованої машині за кордон.

Що робити, щоб зняти арешт з автомобіля

Не тільки арешт накладений на машину, коли було відкрито виконавче провадження по автокредиту, заважає розпоряджатися їй у повному обсязі. Автомобіль, який є заставою, не можна відчужувати, а іноді і вивозити за рубіж, без згоди кредитора. Таким чином, єдиний спосіб отримати авто в своє повне розпорядження закрити кредит. Однак отримати можливість користування автомобілем іноді вдається.

Потрібно з’ясувати, ким накладено арешт і спробувати домовитися з цим органом, або подавати в суд за автокредитом. Зверніться за допомогою до адвокатів, іноді, вони можуть вам допомогти в суді, але і підказати, як закрити кредит, заощадивши при цьому.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img