Якщо заарештували зарплатну карту
Як сама держава, так і кредитори, останнім часом активно стягують борги з українців. Держава стягує штрафи і борги за комунальні послуги, кредитори – борги по кредитах. Якщо борг беззаставний, то перш за все арешт накладається на кошти боржника, перш за все арештуються так звані зарплатні, пенсійні, соціальні картки. Всі ці карти, а точніше рахунки, не є спеціальними, є роз’яснення Нацбанку України, арешт зарплатної картки – законний. Зняття арешту з зарплатної картки, процедура не швидка і не безкоштовна, потрібно або сплата боргу, або судове рішення про скасування стягнення.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ОБІЙТИ АРЕШТ ЗАРПЛАТНОЇ КАРТКИ
Якщо зарплатну картку заблокували?
Якщо заблокували зарплатну карту, ви не зможете скористатися грошима, ні зняти гроші в банкоматі, ні перевести на іншу карту або рахунок, оплатити покупки теж не вийде. Гроші на зарплатній картці будуть або списані в рахунок вимоги кредитора або держави, або заморожені на рахунку до закінчення судового процесу, в разі, якщо боржник подав до суду на оскарження стягнення.
Чи можуть заарештувати зарплатну карту?
Зарплатну карту можуть заарештувати, це роблять як державні, так і приватні виконавці, в рамках відкритих виконавчих проваджень, податкова, суди, органи слідства національної поліції та інші органи. Найбільш поширеним є арешт за виконавчим провадженням. Чи можуть заарештувати зарплатну карту Україна? На такий запит в інтернеті ви отримаєте багато відповідей, правильна відповідь – Так, можуть і заарештують, якщо на те є підстави.
Чи можуть заблокувати зарплатну карту?
Блокування картки може бути не пов’язане з арештом, банки блокують зарплатні картки не тільки при накладенні арешту. Причиною може бути і фінмоніторинг, і перевищення ліміту. Якщо зарплатну картку заблокували, ви можете звернутися до служби підтримки банку і уточнити підстави для блокування вашої картки у них. Також можна перевірити себе в реєстрі боржників на предмет внесення до реєстру.
Чи може банк заблокувати зарплатну карту без рішення суду?
Банк може заблокувати вашу зарплатну карту без рішення суду, підставою, наприклад, може бути виконавчий напис нотаріуса, в цьому випадку видається виконавчий лист, який прирівнюється до рішення суду. Поліція, податкова і прокуратура теж накладають арешт самостійно, без рішення суду, в рамках своїх проваджень.
Чому банк блокує кредитну карту?
Чому банк блокує зарплатну карту і які причини є найпоширенішими – в Україні це борги. Борги по мікропозикам стягують за рахунок списання коштів з зарплатної картки, борги по картковим, онлайн кредитами, борги по штрафам та комунальним послугам, аліментах. На жаль, до цього потрібно бути готовим. Статистика арештів зарплатних рахунків або карток українців неухильно зростає.
Як отримати зарплату, якщо рахунки заарештовано?
Отримати зарплату, якщо рахунки арештовані, неможливо, коли її вже перерахували на ваш рахунок, гроші заморожені або до повного погашення боргу, або до моменту оскарження арешту зарплатного рахунку в судовому порядку. Всі гроші, які будуть зараховані після арешту зарплатного рахунку, також будуть блокуватися, а якщо не ініціювати оскарження арешту зарплатного рахунку в судовому порядку, гроші почнуть списувати в рахунок погашення боргу.Звернувшись до виконавця який наклав арешт на зарплатний рахунок і отримавши постанову про списання частини зарплати (від 20-50%) щомісячно, він, на свій розсуд, може зняти арешт з зарплатного рахунку.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НАКЛАЛИ АРЕШТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ
Як зняти арешт з зарплатної картки?
Зняття арешту з зарплатної картки в Україні процес не швидкий і платний. Не варто витрачати час на суперечки з самим банком, банк в цьому випадку ні до чого і ніякими вимогами арешт з зарплатного рахунку він не зніме. Для того, щоб арешт з зарплатного рахунку було знято, у вас є всього два варіанти:
- виконати всі вимоги (погасити борг, штраф) і звернутися до виконавця для зняття арешту;
- оскаржити власне накладення арешту в судовому порядку, в цьому випадку можна призупинити списання коштів до моменту отримання рішення, в більшості випадків арешт вдається заперечити;
- Третій варіант, не звертати уваги – неприйнятний, в цьому випадку автоматично, навіть якщо борг був погашений, арешт з зарплатної картки не знімуть. Потрібно оплатити витрати по виконавчому провадженню і виконавчий збір. Цей процес потрібно контролювати, до того ж потрібно перевірити виключення з реєстру боржників.
Як бути, якщо ваш зарплатний рахунок заарештований, як вчинити правильно, оплатити борг або оскаржити арешт, ви можете дізнатися, отримавши консультацію в юридичній компанії “ПІК”.
💳🔐🔑🎓 Банк заарештував зарплатну карту? Наклали арешт на зарплатну карту. Як обійти арешт зарплатної картки? Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01