img Заборони і арешти в Україні - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Реєстри рішень, заборон і арештів України

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

У цій публікації коротко опишемо про існуючі реєстрах в Україні, в які можуть внести боржника за кредитом.

Реєстр обтяжень нерухомого майна, (відкритий реєстр) в цьому реєстрі перебувають дані про обтяження на нерухоме майно, як на самому майні за адресою, так і на власника по П.І.Б. і І.П.Н. Сюди вносяться дані про іпотеку,арешти Виконавчої служби та інших державних органів України.

Реєстр обтяжень рухомого майна, (відкритий реєстр) стосується всього майна фізичної або юридичної особи, автомобіля або іншого транспорту, товарів і грошових коштів на рахунках.

Реєстр боржників України, (відкритий реєстр) в цей реєстр потрапляє фізичні та юридичні особи, вносить до реєстру державний або приватний виконавець, за рішенням суду про стягнення. Таким чином відчуження будь-якого майна неможливо.

Реєстр прикордонної служби, (закритий реєстр) додаткова міра примусу боржника до оплати простроченої заборгованості, вносить державний або приватний виконавець, за рішенням суду, яке він сам ініціює в тому разі, якщо боржник не виходить на контакт, за клопотанням кредитора або якщо є відомості про неодноразовий перетин кордону України.

Реєстр Національної поліції(Сервісний центр ДАІ), (закритий реєстр) в цей реєстр вносяться дані по арештам на транспорт, а також розшук транспортних засобів.

Реєстр судових рішень, (відкритий реєстр) всі рішення судів, які виносилися на користь кредитора про стягнення з боржника предмета застави або коштів на користь погашення кредиту.

Реєстр виконавчих проваджень, (відкритий частково) до цього реєстру вносяться всі відкриті і закриті виконавчі провадження, щодо фізичних і юридичних осіб, інформація доступна частково.

В підсумку: після повного погашення кредиту боржником, його історія зовсім не закінчується і якщо немає боргу, це не говорить про те, що вас немає в одному з реєстрів або у всіх. Таким чином, наполегливо радимо після того, як ви закрили кредит, звернутися до фахівців, щоб переглянути дані у всіх реєстрах. Щоб не стати заручником обставин при угоді купівлі продажу та виїзду за межі України.

Юридична компанія “ПІК” надає послуги зі зняття арештів і видалення даних боржника з реєстрів.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img