img Прострочений іпотечний кредит в банку - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Прострочений іпотечний кредит в банку – чи є вихід?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Проблема з простроченим іпотечним кредитом в банку, що знаходиться на стадії ліквідації або чинному, з часом стане для боржника причиною втрати нерухомості. Це даність, від якої не сховатися за прописаними малолітніми дітьми, або валютним мораторієм, або іншими факторами, які підживлюють надію неплатника, що його квадратні метри залишаться з ним назавжди. І ніхто їх не забере.

Сьогодні у боржників є вихід, який їм може надати фінансова компанія з пропозицією викупу права вимоги на електронних торгах або у самих банків. Самостійно викупити власну позику неможливо. Однак використати послугу компанії, яка професійно займається вирішенням кредитних питань – реально і абсолютно законно.

Викуп кредиту на електронних торгах

Усі проблемні кредити банків на ліквідації виставляються на продаж на електронних торгах Prozorro, на яких ведуть активну діяльність з придбання прав вимоги колекторські та факторингові компанії. Вони досконально вивчають кожен кредит і знають платоспроможність боржника. Тому на аукціоні розумніше брати участь через компанію, яка мінімізує ризики програшу на торгах, попередньо проведе повний аналіз всіх факторів, від яких буде залежати ціна лота.

На торгах кредит виставляється без штрафів і пені, тільки тіло і відсотки. Кожні десять хвилин вартість лота знижується на 1%, і є велика ймовірність викупити права вимоги зі значним дисконтом.

Щоб колектори не перекупили прострочену позику, боржнику необхідна юридична допомога і супровід у всіх процесах аж до підписання договору у нотаріуса.

Викуп кредиту в комерційних банках

Ситуація в діючих банках України досить складна. Активи всіх банків обтяжені проблемними кредитами. Статистика така: ВТБ, Приватбанк, Укрсоцбанк, Промінвестбанк, Кредит Дніпро, Ощадбанк, Укрексімбанк – найбільші фінансові установи країни – в активах тримають від 50 до 95% непрацюючих кредитів.

На відміну від державних банків комерційні структури охоче позбавляються від “мертвих” позик і продають права вимоги без урахування штрафів і пені боржника. Ціна складається з тіла кредиту та відсотків. До того ж при узгодженні вартості банки готові давати дисконт.

Тому боржникам, кого лякає кредит, що роками не платився, і на який набігли колосальні суми штрафів, варто скористатися одним із варіантів виходу з ситуації, що склалася. А саме – звернутися до фінансової компанії, яка працює з проблемними кредитами, і яка може максимально вигідно для позичальника узгодити вартість викупу з банком, придбати право вимоги і позбавити клієнта від заборгованості назавжди.

Що отримує неплатник від співпраці:

 • Списання всіх штрафів, пені;
 • Отримання дисконту – викуп позики зі знижкою;
 • Закриття кредиту;
 • Зняття всіх обтяжень;
 • Нерухомість – власність боржника;
 • Оплата послуг компанії після закриття кредиту;
Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img