img Банк подав до суду за несплату кредиту Україна - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Наслідки звернення кредитора до суду про стягнення заборгованості

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Ситуація, коли банк подав до суду за несплату кредиту, в Україні зустрічається часто. Наявність проблемних кредитів в банках погіршує їх рейтинг і позбавляє доступу до державної допомоги через НБУ. Тому кредитні установи прагнуть зняти такі кредити з балансу. Часто їх продають, зі знижкою, колекторським або факторинговим компаніям.

З діяльністю співробітників таких компаній пов’язані побоювання позичальників. Колектори діють вкрай грубо, іноді виходячи за межі дозволеного. Однак, до криміналу вони доходять рідко. Причина в тому, що їх мета отримання грошей, а не пошук сумнівних пригод. Набагато більше позичальникові варто побоюватися того, що, якщо банк подав до суду за несплату кредиту Україна, суд завжди встає на сторону кредитора. Позичальнику прикро, але скривдженої стороною справи є банк. Кредитна установа, видавши гроші, свої зобов’язання за договором виконало повністю. Позичальник же взятих на себе зобов’язань не виконує.

Суд майже завжди на стороні кредитора

Тому, якщо банк подав до суду за несплату кредиту, можна вважати, що він обов’язково отримає рішення на свою користь. Наявність судового рішення несе для позичальника наступні загрози:

  • Арешт майна. Багато хто вважає, що стягнення боргу обмежується тільки запорукою, це не так. Арешт, зазвичай, накладають на все майно. Це робить неможливим його відчуження, а іноді і перешкоджає використанню майна.
  • Продаж майна з метою погашення боргу. Кредитори вправі використовувати на погашення боргу будь-яке майно боржника. Це означає, що на продаж виставлять в першу чергу найбільш ліквідне майно боржника, а не те, що йому б хотілося. Реалізація майна майже завжди проводиться за цінами, нижчими від ринкових. З урахуванням того, що на заборгованість нараховані штрафи та пені, перспектива повністю втратити майно і ще залишитися боржником цілком реальна.

Тільки своєчасна допомога юристів може мінімізувати втрати боржника

Якщо не виходить вчасно вносити платежі по кредиту, обов’язково зверніться за допомогою до юристів. Проаналізувавши вашу конкретну ситуацію, вони дадуть поради, як вийти з неї з найменшими втратами.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img