img Купівля боргу фізичної особи - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Купівля боргів фізичних осіб

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Економічних спадів і криз зазнають всі країни в світі і практика викупу прострочених позик, а саме – купівля боргів фізичних осіб, є і популярним бізнесом, і засобом очищення кредитних історій для боржників. Згідно з рішенням ВАСУ викуп права вимоги у діючих банків фізичними особами, заборонений. Дана заборона не вигідна фінансовим установам. В силу обставин, що склалися вони готові розпродавати права вимоги всім бажаючим. Але вирішити питання щодо закриття боргу може тільки позичальник за допомогою факторингової компанії. Для узгодження ціни викупу допомога юристів, які працюють за спеціалізацією “банківські кредити”, зобов’язана бути. З їх допомогою реально узгодити суму угоди, яка буде кардинально відрізнятися від початкової ціни з усіма нарахованими штрафами. Практика показує, що в ході переговорів через юридичну компанію зниження вартості кредиту до 60% від загальної заборгованості – це не поодинокі випадки.

Купівля боргів банків на стадії ліквідації

Ліквідація банків, перехід активів в Фонд гарантування і подальше рішення продавати права вимоги через відкриті електронні аукціони фактично дали можливість боржникам через треті особи викупити свої кредити з дисконтом, без штрафів і пені. Але покупка боргів – це і поширений бізнес. На торгах присутні наступні інтересанти:

  • факторингові компанії;
  • особи, що представляють інтереси боржника;
  • інші набувачі, які зацікавилися лотом у власних цілях;

Аукціони стають з кожним днем ​​популярнішим, з’являється все більше факторингових компаній, і конкуренція на торгах росте. Щоб купити право вимоги, недостатньо самостійного визначення ціни. Купівля боргу фізичної особи на Прозорро вимагає:

Глибокого, покрокового аналізу і кредитної історії, і всіх факторів, від яких залежить ціноутворення права вимоги. Чинників досить багато. Існує ряд умов, що не бере до уваги боржник, але факторинговою компанією вони будуть враховані. Юридична компанія по кожному лоту проводить дослідження, оцінює його і таким чином зменшує ризики програшу на аукціоні.

Досвід у веденні торгів, процедура реєстрації, оформлення документів

Банальні помилки, недотримання часових рамок, невірно складені папери – причини недопуску на аукціон або визнання торгів недійсними.

Хочете купити борг на аукціоні? Зверніться за консультацією до юристів з кредитних питань. У їхньому віданні і компетенції – мінімізація ризиків, складання оцінки кредиту, захист інтересів клієнта, викуп права вимоги без штрафів і з дисконтом, зняття арештів з заставного майна. Гонорар за виконану роботу – тільки після підписання угоди.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img