img ЗАБОРОНА НА ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ АВТО✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Звільнення автомобіля з під арешту

Українці часто розміщують запит в інтернеті: «арешт на авто що робити» і йому подібні. Автомобіль дороге і високоліквідне майно, що і породило тенденцію масових арештів цієї власності. Продати заарештований транспорт неможливо. У ряді випадків арешт авто передбачає й заборону на його використання. Що робити багатьом не зрозуміло, залишається задавати питання: «арешт на авто як зняти» інтернету. Дізнаємося, хто і чому накладає арешт на транспортні засоби, яким чином знімається арешт на реєстраційні дії з автомобілем.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З АВТОМОБІЛЯ

Як відбувається арешт автомобіля

Мета арешту майна будь-якого майна, зокрема автомобіля — перешкодити його продажу і покрити зобов’язання власника, за рахунок вартості цього майна. Формально все це називається забезпеченням виконання судових рішень. Неформальною метою арешту авто є надання тиску на його власника, щоб примусити його виконати свої зобов’язання, знайшовши кошти іншим шляхом. Найчастіше, мова йде саме про борги. Це можуть бути невиплачені кредити, заборгованості з аліментів, відшкодування збитків та інші грошові платежі.

У цьому випадку арешт накладає виконавча служба. Вона ж потім конфіскує і продає машину на торгах. З виручених коштів погашаються борги власника. Різницю, якщо вона є, отримує колишній власник авто.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Як зняти арешт з автотранспорту

Щоб зняти арешт з автомобіля потрібно з’ясувати, хто наклав це обтяження і які вимоги. Власники транспортних засобів можуть отримати цю інформацію в поліції. З’ясувавши ці відомості, потрібно прийняти рішення про те, як діяти далі.

Прямий і швидкий спосіб зняття арешту — виконання вимог, повідомлення про це та очікування зняття обтяження. Тим хто вважає, що його права порушені, або не має коштів для виконання вимог, доведеться йти іншим, більш тривалим і складним шляхом. Зняти арешт можна через суд. Для цього потрібно подати туди відповідний позов. Також можна оскаржити в суді дії осіб наклали арешт.

Зняття арешту, як при добровільному погашенні вимоги, а в разі звернення в суд, однозначно, краще довірити юристам. Однак для цього потрібно мати міцні юридичні знання і великий досвід такої роботи, краще вибирати компанії з вузькою спеціалізацією. Звертайтеся за допомогою в юридичні компанії, для яких звільнення майна своїх клієнтів з-під арешту – частина повсякденної діяльності.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img