Арешт майна і оскарження арешту майна
Криза неплатежів по кредитах в Україні зробила питання арешту і конфіскації майна актуальними для багатьох громадян країни. Кредитори хочуть отримати свої гроші, разом з усіма відсотками, штрафами і пенями, і активно тиснуть на боржників. До тиску залучаються не тільки колектори, але й суди і виконавці, державні і приватні. З’ясуємо, як відбувається оскарження арешту майна боржника.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА
Що таке арешт майна і як він застосовується
Арешт – це заборона на відчуження майна, застосовувана як міра забезпечення виконання власником наявних або покладених зобов’язань.
Список можливих ініціаторів арешту довгий:
- Суд. Коли майно є об’єктом спору.
- Слідчі органи. Коли власність – доказ у справі.
- Митниця. Коли є підозра про незаконне ввезення в Україну.
- Органи опіки. Коли власник не виконує обов’язків по утриманню утриманців.
Але найчастіше ініціаторами арешту виступають кредитори. Вони отримують рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі. Порядок накладення арешту на майно передбачає подальше звернення в державному або приватному виконавцю. Виконавець відкриває виробництво і, в його ході, заарештовує власність боржника. Якщо грошей для погашення боргу не вистачило, відбувається звернення стягнення на майно боржника.
Законодавство України не дозволяє не повертати борги. Якщо позичальник не знайшов коштів, відбувається звернення стягнення на арештоване майно. В цьому випадку, майно конфіскують і продають на аукціоні. Учасники таких торгів зацікавлені в низьких цінах. Отримати повну вартість майна не вдається. Це перешкоджає погашення боргу. Тому накладені на майно арешти необхідно оскаржувати і знімати. Зробити це, без залучення до справи адвоката, вкрай складно.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА
Що робити боржнику
Щоб отримати постанову про зняття арешту з майна з гарантією 100%, потрібно погасити заборгованість повністю. Для багатьох боржників це неможливо, і вони опускають руки. Робити цього у жодному разі не можна. Потрібно звернутися за юридичною допомогою, інакше стає реальним ризик повного розорення.
Адвокати по боргах проводять роботу в інтересах клієнта відразу за двома напрямками:
- Займаються зняттям арешту майна через суд.
- Пропонують клієнту варіанти погашення боргу.
Арешт майна необхідно оскаржити, навіть якщо шансів виграти справу немає. Поки йде суперечка, конфісковувати майно не можна. Адвокати знають прийоми для того щоб суперечка тривала місяцями.
За цей час необхідно погасити борг. Який варіант краще застосувати, юристи можуть сказати після вивчення обставин справи. Зверніться в юридичну компанію ПІК, що спеціалізується на захисті прав позичальників, і отримаєте кваліфіковану допомогу.
🏦🚗💳🔐 Як зняти арешт з майна? Зняття арешту з майна. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01