img Викуп боргу у банку - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи можна викупити свій проблемний кредит у банку зі знижкою

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Наявність проблемних кредитів погіршує показники банку. Фінансові установи мають великий портфель прострочених кредитів не можуть претендувати на допомогу НБУ і ризикують розоритися. Тому вони пропонують колекторам викупити кредит у них і надають при цьому значну знижку. Виникає питання про те, чи не можна купити, свій власний прострочений кредит з такою ж знижкою, як надається факторинговим і колекторським компаніям.

Особисто викупити свій кредит у банку не можна

Слід констатувати, що викуп боргу у банку безпосередньо позичальником в даний час неможливий. Причина в тому, що така операція неодмінно викликає підозри в корупції. Судіть самі: фінансова установа видає велику суму грошей конкретній особі або організації, а далі погоджується погасити заборгованість за частину виданих коштів. Якби це було дозволено, банківська система, напевно, реально загрузла б у корупції і зруйнувалася.

Схеми викупу кредиту з використанням посередника або на голландському аукціоні

Проте, застосувати подібну схему можливо, тільки в ній повинна з’явитися третя сторона. В цьому випадку, викуп кредиту зі знижкою у банку здійснює юридична фірма, що діє в інтересах позичальника. Після покупки права вимоги, фірма погашає викуплений кредит на заздалегідь обговорених умовах. За послуги посередника доведеться заплатити, але зекономлені кошти з лишком покриють ці витрати.

В даний час, частина банків знаходиться в ліквідації і виставляє проблемні кредити на голландські аукціони. Такі аукціони проводяться зі зниженням ціни лота і максимальна знижка від обсягу заборгованості може досягати 80%. На такому аукціоні позичальник може самостійно викупити свій кредит. Однак, не маючи досвіду, він може втратити цікавивший його лот, або переплатити за нього. І тут, краще звернутися за допомогою до досвідчених посередників.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img