img Продати свій кредит в Україні - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи можна продати свій кредит

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Життя мінливе і довгострокові плани часто доводиться міняти. Стосується це і до сфери кредитування. Люди можуть взяти довгостроковий кредит на покупку машини або автомобіля, а після цього з’ясується, що їм не потрібно це майно, або вони не в змозі платити. Наприклад, ви купили квартиру в кредит в Одесі, а через кілька місяців отримали вигідну і цікаву роботу в Києві. Квартира в Одесі вам більше не потрібна, але за неї потрібно платити. Бувають і більш сумні варіанти, пов’язані з нестачею грошей. Позичальники почали усвідомлювати варіанти продати свій кредит. З’ясуємо, чи можливо це.

Як вирішити проблему непотрібного або не підйомного кредиту

Перш за все, потрібно зрозуміти, що термін «продаж» при розмові про власний кредиті є некоректним. Слід говорити про переоформлення кредиту на іншу особу або, більш широко, про рішення кредитної проблеми.

Якщо ви хочете продати свій кредит по автомобілю або нерухомості, потрібно враховувати, що майно придбане на позикові кошти, до повної виплати позики, знаходиться під контролем кредитора. Ніякі дії по його відчуженню без згоди банку неможливі. Тобто, позичальникові в будь-якому випадку доведеться контактувати з цього питання з кредитором. Слід враховувати, що банки не люблять усіляких змін, тому краще відразу залучити до вирішення проблеми юриста, що спеціалізується в кредитній сфері.

До варіантів продати свій кредит по квартирі або автомобілю належать такі можливості:

Рефінансування кредитної заборгованості

Рефінансування. В цьому випадку, позичальник бере кредит в іншому банку на виплату попередньої позики. Рефінансування може припускати більш вигідні умови, а може, наприклад, і змінити предмет застави. Наприклад, в описаному вище прикладі, володар кредитної квартири в Одесі має іншу нерухомість яка йому потрібна. Він бере кредит під заставу цієї, іншої, нерухомості. Погасить кредит по квартирі. Продає квартиру, звільнену від обтяжень. І з виручених коштів гасить новий кредит.

Дострокове погашення боргу по кредиту

Дострокове погашення кредиту. Позичальник повинен знайти кошти на повне погашення боргу, наприклад, у родичів. Погасити заборгованість, звільнити предмет застави від обтяжень, продати його і розрахуватися з новими кредиторами. Зверніть увагу! При достроковому погашенні кредиту, відповідно до договору, можуть призначатися штрафи і пені.

Переоформлення кредиту на третю особу

Переоформлення кредиту на іншу особу. В цьому випадку, позичальник повинен знайти покупця на предмет застави і переконати банк погодитися на зміну суб’єкта кредитування. Банки дуже не люблять такі ситуації, вони ретельно перевірятимуть нового позичальника і постараються відмовити.

Викуп кредиту на факторингову компанію

І останній можливо найвигідніший варіант, особливо для тих хто має прострочення, пені, штрафи або давно не оплачує кредит. Це викуп права вимоги по кредиту на автомобіль або квартиру у банку на факторингову компанію.Такім чином можна заощадити до 80% суми боргу і спільно реалізувати майно за вигідною ціною.

У всіх випадках виникнення проблем по кредиту, краще звернутися за допомогою до юридичної компанії відповідного профілю.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img