img Викупити у кредиторів свій борг - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Куди звернутися, щоб викупити у кредиторів свій борг

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Проблема кредитів, що не виплачуються своєчасно, гостро стоїть в Україні. Страждають і позичальники, і кредитори. Перші не можуть виробляти встановлені кредитним договором виплати і ризикують не тільки заставним, а й іншим майном, у других проблемна заборгованість погіршує фінансові показники, що може призвести до банкрутства кредитних організацій.

Здавалося б, варіант вирішення проблеми – знизити позичальникові суму боргу і списати списати частину коштів в збиток. Однак, безпосередньо діяти так неможливо. З’ясуємо, як працюють компанії, які займаються викупом проблемних кредитів з банків.

Способи погашення кредиту зі знижкою

Кредитори, коли позичальник перестає виконувати взяті зобов’язання, можуть діяти двома способами:

  1. Звернутися до суду, отримати рішення про стягнення боргу, арештувати майно позичальника через державних і приватних виконавців, виставити його на торги, з виручених коштів задовольнити свої вимоги. Надлишок коштів передається позичальникові, але кредиторів цікавлять тільки свої вимоги, і майно часто продається за цінами нижче ринкових. Цей метод часто застосовують проти позичальників мають досить майна для погашення кредитних зобов’язань.
  2. Якщо ймовірність стягнути борг повністю низька, банки продають борги колекторським агентствам або факторинговим компаніям. Друга назва, з юридичної точки зору, є правильним. У будь-якому випадку такі фірми купують борги зі знижкою, часто доходить до 50% суми заборгованості. Існують такі організації на різницю між вартістю придбаного кредиту і сумою, яку реально вдалося отримати з боржника.

Колектори користуються поганою славою. Дійсно методи тиску на позичальника у деяких таких організацій балансують на межі карного кодексу. Але потрібно розуміти, що на факторингову діяльність необхідна ліцензія, і її можна позбутися, тому до реально злочинним діям колектори переходять рідко.

Здавалося б, існує три методи викупу свого кредиту зі знижкою, проте перший з них заборонений законом, і ми пояснимо чому:

  1. Викуп кредиту зі знижкою безпосередньо у банку. Банк продає борг зі знижкою, і чому б не продати його безпосередньо позичальникові? Причина в тому, що ситуація, коли позичають одну суму, а погашають позику за менші гроші несе в собі величезні корупційні ризики. Діяти так заборонено.
  2. Погашення кредиту, викупленого факторингової компанією, зі знижкою. Компанії, які можуть викупити кредит, зовсім не є якимись монстрами, яким приносять задоволення страждання боржника, їх цікавить заробіток. У межах отриманої знижки, вони здатні зробити знижку, і досить часто на це погоджуються. Вони мають на це право.
  3. Третій варіант відноситься до тих позичальників, проблемні кредити яких взяті в банках, що знаходяться в стадії ліквідації. Ці активи ліквідованих банків виставляються на голландські аукціони, що проходять зі зниженням вартості лота. Максимальна знижка може становити 80% від суми заборгованості. На таких аукціонах можна купити зі знижкою власний кредит. Однак, без істотного досвіду, зробити це досить складно.

Хто допоможе розрахуватися за кредитом і заощадити

Якщо ви думаєте про те, як викупити свій борг у банку і заощадити, ми даємо підказку. Деякі юридичні компанії зосередили свою діяльність на ринку кредитування. Вони мають факторингові ліцензії, можуть викупити кредит свого клієнта і погасити його на заздалегідь обговорених умовах. Ці ж фірми мають в штаті фахівців з викупу потрібних кредитів на аукціонах з максимально-можливою знижкою. У Києві та Київській області якісно такі послуги надає компанія ПІК. Зверніться до них і вам допоможуть.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img