img Рішення кредитних проблем - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Хто допоможе при вирішенні кредитних проблем

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Україна почала оговтуватися від наслідків кризи 2014 року. Однак проблема невиплачених вчасно кредитів стримує розвиток країни і є важким тягарем для позичальників. Є законні способи зменшення заборгованості та закриття кредитів зі знижкою, але позичальники часто не мають необхідних знань і досвіду для цього. Оголошень: допоможу викупити кредит в пресі та інтернеті предостатньо, але довіряти вирішення проблем першому зустрічному не можна. З’ясуємо, які існують способи закрити кредит, заощадивши гроші, і хто може допомогти в цьому.

Способи економії при виплаті кредитів

Відразу обмовимося, що циркулюють на побутовому рівні чутки про те, що є законні способи не платити по кредиту взагалі, насправді не відповідають. Заплатити доведеться, але заощадити на виплаті можна.

Від кризи в економіці постраждали не тільки позичальники, але і самі банки. З 2014 року втратили платоспроможність більше 80 банків. Кредитні установи, які продовжують функціонувати, відчувають тиск портфелів проблемних кредитів. Великі портфелі таких активів посилюють вимоги НБУ до банку і можуть призвести до його ліквідації. Проблемну заборгованість, як ліквідованих, так і діючих банків активно розпродають. Продається право вимоги всього обсягу заборгованості. Продавець,звісно, при цьому дає покупцеві знижку.

З початку 2018 року, кредити банків, що ліквідуються виставляються на голландські аукціони. Такі аукціони йдуть зі зниженням ціни. Не будемо в цій статті глибоко вникати в метод проведення аукціону, відзначимо лише, що знижка на кредит , до купується може досягати 80% його номіналу. Крім того, на такому аукціоні свій кредит має можливість викупити і сам позичальник. Але потрібно відзначити, що для перемоги в цьому аукціоні і отримання максимально-можливої знижки, необхідний великий практичний досвід таких угод.

Допомога у викупі заставної нерухомості

Купити свій кредит у діючого банку безпосередньо неможливо. Це прямо заборонено законом, в зв’язку з високим корупційним ризиком таких угод. Банки продають проблемну заборгованість колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Залежно від домовленостей знижка на такий кредит може досягати 50 і більше відсотків його номіналу. Компанії, що займаються факторингом, зобов’язані мати ліцензію на цей вид діяльності. Вони мають право закривати кредити на умовах договору, укладеного з боржником і готові торгуватися в межах, отриманої при покупці, знижки. Більш того, просунуті юридичні компанії спеціально набувають ліцензію на факторинг і займаються викупом боргів своїх клієнтів. Аналогічно, вони можуть надати і допомогу у викупі заставної нерухомості.

Юридичний супровід викупу боргу, куди звернутися за допомогою?

Ми вже розібралися, що допомога у викупі боргу зі знижкою повинні надавати юридичні компанії. Добре, якщо така компанія займається цією діяльністю давно і має значні успіхи на цьому поприщі. Запитайте друзів і знайомих, які вирішили свої проблеми, і дійте за їхніми рекомендаціями, або промониторьте мережу інтернет на предмет відгуків про такі компанії.

В Україні і в Києві, високим авторитетом користується компанія ПІК. Вона створена юристами, які самі в 2014 році потрапили в складну кредитну ситуацію і зуміли з честю з неї вийти. Тепер вони допомагають іншим позичальникам. ПІК має всі необхідні ліцензії та досвід для того, щоб організувати повний юридичний супровід викупу боргу.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img