img КРЕДИТ В МФО. ПОМИЛКА №4✔️адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит в МФО.Помилка №4

І ми продовжуємо писати про типові помилки людей, які взяли кредит в МФО.

Це особливо стосується кредитних карт банків. В нашій практиці дуже багато таких ситуацій і люди намагаються звинуватити в них банк, а не самих себе.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Збільшили кредитний ліміт без мого відома

Наведемо ситуацію. Припустимо, що вам видали кредитну карту для отримання заробітної плати, на роботі і при оформленні банк на неї встановив кредитний ліміт в 3000 грн. Ви, звичайно, знаєте скільки грошей вам платить роботодавець, але знімаючи гроші з карти вже розумієте, що зняли більше, а на карті ще можна зняти-є 2500 грн.

Користуючись картою стежте за балансом

Можливо і банк тут йде на невелику хитрість, відкриваючи доступ до кредитних коштів, не пояснюючи при цьому нічого людині. Однак по кредитних картах клієнт підписує договір з банком, де чітко прописані умови користування і відсоток за користування кредитом і термін користування .Провина банку або ваша? Ваша на 99%.

Висновок: оформивши кредитну карту, стежте за балансом і не знімайте більше, ніж заробили, якщо не хочете проблем з кредитом, зверніться в банк з проханням прибрати кредитний ліміт на карті, щоб точно не залізти у борг. Навіть якщо ви не користуєтесь кредиткою, за договором може «набігти» чимала сума за обслуговування кредитного рахунку, таку карту краще закрити.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img