img Кредит на Prozorro - надійна юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит не куплений на Prozorro: можна розслабитися?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Борги банківських боржників в прискореному темпі продаються на “голландських” електронних аукціонах. Права вимоги не завжди знаходять своїх покупців, і у неплатників складається ілюзія, що його “мертвий” кредит залишиться незатребуваним. Фонд гарантування стягувати не буде, а бажаючих купити кредит не знайшлося.

Чи справді про непроданий проблемний займ можна забути

На превеликий жаль, боржникам за банківськими кредитами в такій ситуації надається лише тимчасова відстрочка. Мету Фонду Гарантування поставив зрозумілу – розпродати всі активи непрацюючих банків. Тому після зірваних торгів індивідуальних лотів формуються нові, але вже групові пули, або портфелі.

Пули – це своєрідна “збірна солянка”, де в масі неліквідних кредитів знаходяться права вимоги на майно, яке однозначно зацікавить якщо не стороннього покупця, то факторингову компанію. Саме такі фінансові організації охоче беруть участь в торгах і вже викуповують пули за невисокою ціною.

Дізнатись більше: Захист боржника від стягнення

Приклад на лоті F33GL12133. В одному пулі були кредитний портфель без забезпечення в кількості 586 штук і кредитний портфель в кількості 99 штук із забезпеченням у вигляді обладнання, товарів і майнових прав. Вперше лот виставили за ціною 48 830 934.85 грн. Торги не відбулися. Вдруге на аукціоні ціна лота склала 9 766 186.97 грн – і торги знову не відбулися. Втретє кредитний портфель був виставлений за 1 953 237.39 грн, і був проданий факторингової компанії за ціною 390 647.48 грн.

Навіть на одному прикладі можна зробити висновки:

  • всі кредити будуть продані;
  • зниження цін в пулах колосальне;
  • головні учасники торгів прав вимог у пулах – факторингові компанії;

Що робити неспроможному боржнику

Якщо ви не можете самостійно вирішити кредитну проблему, зверніться за допомогою до юристів. Законних способів не платити не існує, однак юристи порадять вам, як вийти з неприємної ситуації з найменшими втратами.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img