img Кредит купила ФІНКОМПАНІЯ - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит купила ФІНКОМПАНІЯ

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Що робити, якщо кредит купила фінансова компанія, такий запит в українському сегменті інтернету задають все частіше і якщо ви читаєте цей матеріал, можливо і ваш кредит купила факторингова компанія або фінансова компанія, в простолюдді-колектора.

Де фінкомпанії купують кредити і як це відбувається

Однозначно робота фінансових компаній орієнтована на отримання прибутку, поштовхом до їх теперішнього розвитку послужили три фактори:

 1. Ліквідація великої кількості банків в Україні.
 2. Велика кількість мікропозик виданих населенню.
 3. Комерційні банки позбавляються від проблемних активів.

Борги банків в стадії ліквідації купують на аукціонах, організованих ФГВФО, якщо у вас був борг в одному з банків, його однозначно продали і у вас вже новий кредитор.

Мікропозики продають колекторам фінкомпанії видають кредит, якщо ви в простроченні більше 90 днів, у вас теж новий кредитор.Це теж фінансова компанія, але її спеціалізація, стягнення простроченої заборгованості.

Комерційні банки також створили свої факторингові компанії і також розпродають на зовнішні, за прийнятну суму.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ: ЗАХИСТ БОРЖНИКА ВІД СТЯГНЕННЯ

Як фінансові компанії стягують борги

Якщо ваш кредит вже у колекторів, не думайте, що ваше життя не зміниться. Чи не платив банку 10 років і далі буду, не виплачував мікропозику і не буду не платити. Це бізнес, не банк з менеджерами на роботі. Робота кипить і балансує на межі законності, особливо у випадку з мікрокредитами. Потрібно розуміти, що вони підуть в наступ і поки з вами мило розмовляє менеджер компанії і ви обіцяєте йому погасити найближчим часом кредит по іпотеці, ваша квартира вже переоформлена на фінансову компанію і через місяць вони будуть вас виселяти, а не домовлятися. Або відкрили виконавче провадження і наклали арешт, опишуть і розпродадуть все що у вас є, ще й залишитеся винні.

Які будуть наслідки стягнення боргу

Найбільші ризики у забезпечених заставою кредитів, тут втрата майна дуже велика будь то автомобіль або нерухомість. У боржників по мікропозикам ситуація відрізняється, це в основному психологічний пресинг який цілком може закінчиться рішенням суду і відкриттям виконавчого провадження.

У цілому, стягнули або не стягнули з вас борг, наслідки:

 • відкрито виконавче провадження, це плюс 10% до боргу;
 • накладено арешт на все майно, нічого не продати, не купити;
 • реєстр боржників, кредит не взяти, нічого не продати;
 • заборона на виїзд, в реєстрі прикордонної служби;

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ: АРЕШТИ І РЕЄСТРИ

Що робити якщо кредит купила фінансова компанія

Відповідь однозначна, домовлятися. Як домовитись з фінансовою компанією, самостійно або за допомогою адвоката, юридичної компанії, вирішувати вам. Піти в глуху оборону не вийде, про вас не забудуть і не пробачать вам борг. Результат домовленостей у більшості залежить від позиції та можливостей переговірника, радимо вам не помилитися з вибором.

Як можна закрити питання з проблемним кредитом

 1. Судитися з новим кредитором, так це можливо, довго, але результат буде один-ви програєте. Витратите гроші на адвоката, юриста, суди. Зможете користуватися майном, ще певний час.
 2. Викупити сам борг зі знижкою, яка буде ціна викупу, залежить від конкретного випадка. Є застава чи ні, суми боргу, складності стягнення і т.д.
 3. Погасити кредит шляхом продажу предмета застави, якщо вона є.

Юридична компанія “ПІК”, компанія, яка закриває кредити по всій Україні. Звертайтеся і ми узгодимо найбільш прийнятний варіант.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(9 голосов, в среднем: 4.4 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img