Як зняти арешт з карти
Кредитні та інші банківські картки — одна з прикмет нашого часу. Безготівкові розрахунки розповсюджуються все ширше. Гроші люди зберігають на рахунках, а карта — ключ для їх використання. Велика частина підприємств розраховується з працівниками перерахуванням грошей на їх карти. На карткові рахунки перераховуються пенсії і різні державні допомоги. Якщо ж рахунок знаходиться під арештом, скористатися грошима, які знаходяться на ній, неможливо. З’ясуємо, як зняти арешт з вашої кредитної картки.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ
Як заарештовують карткові рахунки
Відразу обмовимося, що пластикові прямокутники, що представляють собою власне карту, ніхто не заарештовує і не вилучає. Арешт накладається саме на рахунок, і карта перестає бути ключем від ваших грошей.
Взагалі, банки зобов’язані забезпечити безперешкодний доступ власників до власних грошей, але є застереження: ця вимога виконується до тих пір, поки немає законних підстав цей доступ перекрити. Законна підстава одне — арешт, накладений на рахунок. Але накласти арешт можуть дві різні інстанції:
- Арешт рахунку за рішенням суду — міра забезпечення по майнових позовах. Звернувшись в суд, позивач побоюється, що відповідач може приховати належне йому майно, в тому числі і гроші на банківських рахунках, ще до того, як рішення буде винесено. Тоді стягнути належну буде вкрай складно. Суд, якщо визнає це за потрібне, може накласти арешт. Оформляють його постановою суду.
- Арешт рахунку виконавчою службою відбувається, коли судове рішення про примусове стягнення боргу вже винесено або кредитором отриманий виконавчий напис нотаріуса. Другий варіант швидше, простіше і дешевше, саме так зазвичай і діють кредитори. Виконавці відкривають провадження. В рамках провадження може бути арештоване майно боржника, а саме кошти на картці.
Саме рахунки заарештовують у першу чергу, тому що гроші стягнути простіше всього. Задоволення претензій за рахунок іншого майна вимагає його конфіскації та розпродажі на торгах, що здійснити більш складно.
Багатьох цікавить, куди йдуть арештовані гроші. Якщо кошти заарештовано постановою суду, як захід забезпечення, вони не йдуть нікуди. Ними просто не можна скористатися, передбачає неможливість їх переміщення. Після винесення рішення про стягнення боргу, відповідачу дається час на добровільну виплату. Після закінчення строку, заарештовані засоби стають конфіскованими, тільки після цього ними погашаються претензії кредиторів. При накладенні арешту за виконавчим написом або рішенням суду, наявні на рахунках кошти списуються на користь кредитора до задоволення його претензій. Якщо коштів не вистачило, будуть списуватися на користь кредитора і знову надходять на рахунки.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ КАРТИ
Що робити, якщо картка арештована
Під час арешту рахунків, боржник може залишитися в буквальному сенсі без копійки. Навіть якщо цього не відбулося, свої гроші потрібно захищати. Для цього потрібно домогтися зняття арешту. Арешт, накладений судом, можна оскаржити в апеляційній інстанції. Якщо гроші арештовані виконавчою службою, постанова може бути скасована виконавцем, за допомогою написання скарги або судом. Щоб домогтися такого рішення, потрібно мати юридичні знання і досвід їх застосування для захисту прав боржника. Велика частина українців, без допомоги адвоката, з цим завданням не впорається.
Зверніться в юридичну компанію ПІК. Захист прав боржників – основний профіль діяльності працівників цієї компанії. Вивчивши обставини справи, юристи ПІК зуміють вам запропонувати варіанти дій, для зняття арешту з карткових рахунків.
✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку, оскаржити виконавчий напис або рішення суду ви можете, звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залиште заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01