img ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАШИНИ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як знімають арешт з арештованих автомобілів

Арешт будь-якого майна, в тому числі і автомобіля, є заходом забезпечення виконання його власником вимог закону. Найчастіше арешт авто передбачає тільки заборона на його відчуження. З’ясуємо, з яких причин заарештують автомобілі, і як зняти арешт з машини.

ЧИТАТИ ЩЕ: Як зняти арешт з машини

Підстави для арешту автомобілів

Арешт майна може забезпечувати виконання його господарем вимог закону в різних сферах життя, тому ініціювати цей захід забезпечення може цілий ряд державних структур.

У зв’язку з тим, що багато українців не живуть за адресою своєї реєстрації, про арешт, накладений на авто, часто дізнаються в момент спроби переоформити його на нового власника.

ЧИТАТИ ЩЕ: Спадщина знаходиться під арештом

Що робити для зняття арешту з автомобіля

Звільнити транспортний засіб з-під арешту може тільки той, хто цей арешт наклав. Тому, власнику слід, в першу чергу, з’ясувати, хто заарештував його авто. Отримати цю інформацію можна в Сервісному центрі поліції. Далі слід зв’язатися з органом, який виніс рішення і дізнатися про його вимоги для звільнення транспорту з-під арешту. Якщо авто заарештовано законно, єдиний спосіб його звільнення – виконання цих вимог. Не слід думати, що виконання вимог призведе до автоматичного зняття арешту, процедура займе приблизно місяць.

Тим, хто вважає, що його авто заарештовано з порушенням законодавства і розмірковує про те, як зняти арешт з машини, радимо звернутися за допомогою до юристів. Знімати незаконне обмеження власника в правах доведеться через суд, для досягнення позитивного вирішення потрібні спеціальні знання і досвід, якого у середнього українця зазвичай немає.

Проблемний кредит, іпотека, позика МФО. Реєстр боржників,
арешт нерухомості та автомобіля. Ми займаємося боргами.
Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”
Зв’язатися з нами можна за тел:

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01 

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img