img Як зняти арешт з машини - надійна компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як знімають арешт з арештованих автомобілів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Арешт будь-якого майна, в тому числі і автомобіля, є заходом забезпечення виконання його власником вимог закону. Найчастіше арешт авто передбачає тільки заборона на його відчуження. З’ясуємо, з яких причин заарештують автомобілі, і як зняти арешт з машини.

Підстави для арешту автомобілів

Арешт майна може забезпечувати виконання його господарем вимог закону в різних сферах життя, тому ініціювати цей захід забезпечення може цілий ряд державних структур.

У зв’язку з тим, що багато українців не живуть за адресою своєї реєстрації, про арешт, накладений на авто, часто дізнаються в момент спроби переоформити його на нового власника.

Що робити для зняття арешту з автомобіля

Звільнити транспортний засіб з-під арешту може тільки той, хто цей арешт наклав. Тому, власнику слід, в першу чергу, з’ясувати, хто заарештував його авто. Отримати цю інформацію можна в Сервісному центрі поліції. Далі слід зв’язатися з органом, який виніс рішення і дізнатися про його вимоги для звільнення транспорту з-під арешту. Якщо авто заарештовано законно, єдиний спосіб його звільнення – виконання цих вимог. Не слід думати, що виконання вимог призведе до автоматичного зняття арешту, процедура займе приблизно місяць.

Тим, хто вважає, що його авто заарештовано з порушенням законодавства і розмірковує про те, як зняти арешт з машини, радимо звернутися за допомогою до юристів. Знімати незаконне обмеження власника в правах доведеться через суд, для досягнення позитивного вирішення потрібні спеціальні знання і досвід, якого у середнього українця зазвичай немає.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img