img Арешти накладені на майно✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як знімати арешти, накладені на майно

Зняття арештів з майна — важлива складова частина боротьби за права його власника. Розпоряджатися таким майном власник не може і це суттєво впливає на його можливості.З’ясуємо, як зняти арешт виконавчої служби України та накладені арешти іншими організаціями.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТИ МАЙНА В УКРАЇНІ

Загальне поняття про арешти майна та їх зняття

Відразу обмовимося, що питання про те, як зняти арешт банку, юридично некоректне. Банк не може накладати арешт. Інша справа, що позичальники можуть передавати майно в заставу, і розпоряджатися ним до виплати кредиту не можуть. Якщо конкретний об’єкт майна необхідно продати, а він перебуває в заставі, необхідно отримати згоду банку. Банки дають такі згоди неохоче, але домовитися можна, наприклад, запропонувавши іншу заставу відповідної вартості.

Арешт майна застосовується, як захід, що забезпечує виконання власником зобов’язань перед фізичними та юридичними особами. Ініціювати арешт можуть:

 • Суди. Якщо майно є предметом спору, суд накладає на нього арешт, щоб його формальний власник не мав можливості передати його третім особам і звільнити від розділу або передачі іншим сторонам спору. Відповідь на питання, як зняти судовий арешт, очевидне — або потрібно домогтися такого рішення в суді, або дочекатися рішення суду по суті спору, тоді стане ясно, що кому належить.
 • Органи слідства. Майно, в тому числі і настільки цінне, як нерухомість і автомобілі, може бути доказом у кримінальних справах. Таке майно до закінчення справи не можна не тільки продавати, але й ремонтувати. Якщо ви вважаєте, що накладаючи арешт слідчі органи порушили ваші права, доведеться домагатися зняття обтяження через суд.
 • Органи соціальної опіки. У власників майна можуть бути неповнолітні або дорослі утриманці. Якщо при відчуженні майна їх права порушуються, майно заарештовують. Зокрема, часто виникає питання про те, як зняти арешт з аліментів — оплатіть заборгованість, підтвердіть цей факт документально.
 • Податкова служба. Якщо фіскальні органи вважають, що податкові зобов’язання не виконуються, вони арештовують майно вартістю, покриваючою борги перед бюджетом. Як зняти арешт податкової служби? Доведеться або погасити податкову заборгованість, або довести, що нарахування проведені незаконно.
 • Виконавча служба. Виконавці накладають арешти на майно на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу.

У загальному випадку, для зняття арешту потрібно або дочекатися закінчення суду чи слідства, або виконати покладені на власника майна зобов’язання. Однак частина власників арештованого майна вважають покладання на них зобов’язань незаконним, інші не в змозі виконати зобов’язання. І тим і іншим необхідно зняття арештів, для забезпечення повноцінного володіння майном. Вирішити цю проблему без юридичної допомоги не вдасться.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

До кого звернутися за допомогою

У практиці найчастіше зустрічаються арешти майна за борги. Юридичні компанії, які зосередили свої зусилля на правову допомогу позичальникам, стикаються з майновими арештами і їх зняттям повсякденно. Юристи таких компаній мають багатий досвід звільнення майна з-під будь-яких арештів. Саме в такі компанії і слід звертатися за допомогою до зняття арештів майна.

Саме зняття арешту здійснюється або через суд, або подачею компетентних заперечень у той орган, який наклав арешт на ваше майно.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img