Блокування карт Приватбанку
«Приватбанк заблокував рахунок що робити» такий запит українці часто розміщують в пошукових системах мережі інтернет. Приватбанк один з найбільших банків України, що є власником третини всіх рахунків приватних осіб. Тому він і згадується в пошукових запитах, частіше за інших фінансових установ. Причини блокування картки Приватбанку і інших українських банків можуть бути різними – від підозрілих операцій за рахунком, до відключення від віддаленого обслуговування, за заявою власника карти. Найчастіше ж, причина блокування рахунку – його арешт. З’ясуємо, чому таке трапляється і, що робити, якщо таке сталося.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИВАТБАНК АРЕШТ РАХУНКІВ
Чому арештовують рахунки
Арешт майна, в тому числі і рахунків в банку, є заходом забезпечення інтересів третіх осіб у майновому спорі. Список тих, хто може ініціювати арешт досить широкий:
- Суд, якщо майно є предметом спору.
- Слідчі органи, у кримінальній виробництву.
- Органи соціального піклування, якщо власник не виконує обов’язків перед утриманцями.
- Інші особи і організації.
Найчастіше ініціатором арешту рахунків є державний чи приватний виконавець. Порушивши виконавче провадження, про примусове стягнення боргу, він прагне до його виконання. Блокування рахунків боржника, в цьому випадку, цілком логічне і законне рішення. Задовольнити вимоги кредитора за рахунок грошей боржника найпростіше. Тому рахунки і заарештовують в першу чергу. Друге питання, що виконавці часто заарештують всі засоби без розбору, в тому числі і зарплатні рахунки, позбавляючи боржника коштів для існування. Якщо заблокували карту Приватбанку, в першу чергу, варто згадати, чи немає у вас непогашених кредитів, термін платежу за якими минув.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ МОЖУ ЗНЯТИ ГРОШІ З КАРТКИ ПРИВАТБАНКУ
Що робити, якщо рахунок арештований
Арешт банківських рахунків може позбавити приватна особа грошей на життя, а організацію – можливості здійснювати діяльність. Згодом, гроші можуть бути списані на користь кредиторів, і повернути їх стане вкрай важко. Тому, як тільки рахунок заблокували і стало відомо, що причина цього накладений арешт, потрібно негайно зайнятися звільненням грошей від забезпечувальних заходів.
Зняти арешт з рахунку можна через суд. Для цього слід подати туди правильно складену позовну заяву, сформувати юридичну позицію, зібрати докази на вашу користь і відстояти свої погляди в ході судових засідань.
Практика показує, що домогтися такого результату більшість українців самостійно не можуть. У них не вистачає юридичних знань і відсутня можливість участі в судових процесах, без адвоката. Слід найняти адвоката.
Зверніться в юридичну компанію ПІК. Її співробітники спеціалізуються на захисті прав боржників і відмінно знають, як розблокувати рахунок в Приватбанку і інших фінансових установах.
💳🔐🔑🎓 Заарештували рахунок в Приватбанку? Арешт карти Приватбанку. Розблокувати карту Приват. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01