Зняття арешту з нерухомості
Під арештом нерухомості в Україні розуміється тимчасове, до прийняття рішення про зняття цієї санкції, позбавлення власника права на відчуження майна. Іноді, арешт може припускати і позбавлення власника права розпоряджатися і користуватися своєю власністю. Якщо говорити про арешт на нерухомість, то позбавлення права проживання в житлових приміщеннях на законних підставах не допускається.
Підстав для арешту нерухомості може бути кілька:
- Нерухомість є доказом у кримінальній справі.
- Органи соціального піклування припускають, що розпорядження майном завдає шкоди законним утриманцям власника.
- Нерухомість є забезпеченням за цивільними позовами до власника.
Найчастіше арешт нерухомості застосовується саме за останньою в списку причини.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТИ З НЕРУХОМОСТІ
Як відбувається арешт нерухомості, і що робити власнику
Потрібно розуміти, що квартира або будинок придбані в іпотеку або передані в заставу, до виплати кредиту, і так знаходяться під своєрідним арештом. Без дозволу кредитора, розпоряджатися вільно цим майном власник не може.
Додатковий арешт квартири за борг по кредиту відбувається тоді, коли позичальник не виконує взятих на себе кредитних зобов’язань. В цьому випадку кредитор, а це може бути, як банк, так і колекторська фірма, яка купила кредит, діють за такою схемою:
- Повідомлення позичальникові про проблему і психологічний тиск на нього, з метою повернення позики.
- Звернення до суду та отримання позитивного для кредитора рішення.
- Звернення до виконавчої служби, відкриття виконавчого провадження. Залежно від вартості нерухомості та розміру боргу, арешт може бути накладено не тільки на заставне, а й на все інше майно боржника.
- Реалізація майна через аукціони і задоволення своїх вимог за рахунок виручених коштів. Якщо грошей більше, то частина їх передається боржнику, якщо менше – він залишається винним і арешти при цьому на майні не знімаються.
Нерухомість на таких аукціонах часто продається за цінами нижче ринкових. Власник може позбутися всього і залишитися боржником. Тому, діяти потрібно активно, як тільки ваша власність потрапила під загрозу. Зверніться в юридичну фірму, для самостійних дій у більшості українців немає потрібних знань і досвіду.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ
Юристи запропонують вам варіанти вирішення проблеми. Один з варіантів- зняти заборону на нерухомість – це продати її за ринковою ціною за згодою банку. Так можна погасити борг з виручених коштів і зняти арешт. Є можливість викупу права вимоги у кредитора і інші варіанти виходу з ситуації, що утворилася. Кожен випадок індивідуальний, конкретні рекомендації ви отримаєте після вивчення обставин вашої справи.
🆘🏠⚠️⚖️ Як зняти арешт з нерухомості? Термін зняття арешту з нерухомості? Зняти арешт з нерухомості. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01