Як продати заарештований автомобіль
Лишитися автомобіля на тривалий термін можуть дозволити собі не всі. Саме цією обставиною і користуються співробітники різних правоохоронних органів, щоб домогтися виконання зобов’язань власника, часто з самим автомобілем не пов’язаних. Машину заарештовують, щоб примусити її господаря до виконання накладених зобов’язань. З’ясуємо, як відбувається арешт автомобіля, і що робити його власнику, якщо таке сталося.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОДАТИ ЗААРЕШТОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ
Арешт автомобіля і процедура його зняття
Відповідно до статті 170 КПК України, під арештом майна розуміється тимчасове, до скасування цього рішення відповідно до закону, позбавлення права власника на відчуження та розпорядження майном, крім того арешт може припускати і позбавлення права користування майном.
Арешт майна допускається з метою забезпечення:
- Збереження речових доказів.
- Конфіскації в спеціальному порядку.
- Конфіскації, як покарання за вироком суду.
- Відшкодування збитків нанесених діями власника в результаті скоєння нею злочину або за цивільними позовами до нього, а також для відшкодування неправомірно отриманої власником майна вигоди.
Арешт на авто може бути ініційований наступними державними органами:
- Національною поліцією, зазвичай в разі участі машини в ДТП, або наявності ознак підробки документів або перебивки номерів на агрегатах.
- Митними органами, в разі підозр на незаконне ввезення авто.
- Органи слідства, зокрема при розділі майна.
- Соціальні служби, якщо є ознаки порушення власником прав осіб за законом є його утриманцями.
- Служба судових виконавців, в разі винесення судового рішення про стягнення боргів. Борг можуть бути будь-яким, в 2018 році держава, наприклад, активно стягує заборгованості по аліментах. Розмір боргу теж не має значення, достатньо рішення про стягнення кількох десятків гривень, наприклад, за простроченим штрафу.
У зв’язку з тим, що деякі люди не пам’ятають про штрафи або не знають про поданих до них позовах і прийняті рішення, арешт на авто, часто стає несподіванкою. Авто зупиняють співробітники патрульної поліції і вилучають його на штрафну стоянку, на підставі наявного рішення про арешт. Власнику доводиться не тільки виплатити борги, а й оплатити послуги стоянки, які можуть перевершити суму заборгованості.
Процедура зняття арешту з автомобіля відбувається в два етапи:
- З’ясування того, яким органом накладено арешт, зняти його може тільки цей орган. З’ясувати цю інформацію можна в поліції, там же слід отримати копію постанови про арешт.
- Взаємодія з заарештувавшею машину інстанцією, з’ясувати їх вимог і задоволення їх. У найпростішому випадку, слід сплатити борг, підтвердити цей факт документально і отримати рішення про зняття арешту з машини.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ ПІД АРЕШТОМ
Рівня знань юриспруденції і досвіду взаємодії з державними інстанціями, для вирішення проблеми повернення машини з мінімальними втратами, у багатьох українців недостатньо. В цьому випадку, краще звернутися за допомогою до адвокатів. Вони перевіряють обгрунтованість накладення арешту на авто і дотримання при цьому всіх формальностей ,і порадять шлях найбільш простого і правильного вирішення проблеми. При необхідності, вони захистять права клієнта в суді, і, можливо, досягти того, щоб заарештованою машиною можна було користуватися.
🚗🔐🎓🔑 Як продати заарештовану машину? Продати автомобіль під арештом. Ви не можете зняти або навпаки поставити автомобіль на облік, звертайтеся. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01