img Голландський аукціон по кредитах - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Голландський аукціон з продажу кредитів, етап закритих ставок

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Криза 2014 року призвела до ліквідації багатьох українських банків. Права вимоги за кредитами, виданими такими банками відносяться до їх активів. Всі активи проблемних банків підлягають реалізації, за рахунок цих коштів, задовольняються вимоги вкладників. З початку 2018 року, права вимоги за кредитами банків, що ліквідуються продаються на голландських аукціонах. Це аукціони проводяться зі зниженням вартості лота. Вони включають такі етапи:

  1. Голландський етап аукціону.
  2. Етап закритих ставок.
  3. Етап відкритих ставок.

Юридична компанія ПІК – лідер в області захисту прав позичальників не тільки Києві, а й по всій Україні. Ми вирішили детально розповісти про проходження голландських аукціонів. Пропонуємо вашій увазі три окремих статті, кожна з яких присвячена окремому етапу. У цій статті розказано про другий етап голландського аукціону. Якщо вас цікавить не саме він, а весь принцип роботи аукціонів цього типу, рекомендуємо прочитати всі три статті, опубліковані на сайті.

Другий етап голландського аукціону – етап закритих ставок

Другим етапом голландських аукціонів з продажу кредитів є етап закритих ставок. На першому етапі, через рівні проміжки часу, вартість кредиту падала на 1% від загальної суми заборгованості. Нарешті, переможець голландського етапу оголосив про готовність придбати лот за усталеною ціною. З цього моменту зниження вартості лота припиняється.

В викупі кредиту за голландською схемою може брати участь і сам позичальник. Тобто, існує можливість викупити свій борг зі значною знижкою. Однак, для того, щоб перемогти потрібен значний досвід.

Закриті ставки на голландському аукціоні

В результаті першого етапу встановлена ціна, нижче якої викупити право вимоги за позикою не вдасться. Однак, у учасників, які програли голландський етап, ще шанси виграти аукціон в цілому. Закриті ставки на голландському аукціоні подаються до встановленого часу. До цього терміну, слід запропонувати суму вище тієї, яка була встановлена на голландському етапі. Цінові пропозиції учасників на етапі закритих ставок не оголошуються. Тобто, ніхто з них не знає про розміри пропозиції конкурентів. Для того, щоб виграти етап, потрібно запропонувати ціну вище, ніж інші. При цьому, потрібно думати про те, як не переплатити. Вловити цей момент можуть тільки досвідчені фахівці. Якщо у вас немає такого досвіду, зверніться до них за допомогою.

Чи є у тих, хто програв голландський етап шанс на перемогу

Перемагає на етапі закритих ставок той, хто запропонував більше всіх. Однак, на останньому етапі переможець може змінитися. Читайте про це в наступній статті циклу.

Компанії “ПІК” від реєстрації до перемоги на аукціоні, консультації як не програти аукціон з продажу права вимоги за вашим кредитом.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img