img Голландський аукціон з продажу кредитів - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Голландський аукціон з продажу кредитів, етап відкритих ставок

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Проблема неможливості виробництва своєчасних виплат по кредитах відома багатьом українцям. Люди шукають шляхи для зниження кредитної залежності. Один з таких шляхів викуп права вимоги за власним займу зі знижкою. Зокрема, таку можливість надають голландські аукціони з продажу кредитів, виданих банками знаходяться в стадії ліквідації. Такі аукціони проходять зі зниженням ціни лота і включають в себе 3 етапи:

  1. Голландський.
  2. Закритих ставок.
  3. Відкритих ставок.

Юридична компанія ПІК давно і успішно надає допомогу позичальникам. Ми вирішили написати цикл з трьох статей, кожна з яких присвячена окремому етапу торгів за цією схемою. Ця стаття про останній етап голландського аукціону. Якщо вас цікавить вся схема проведення торгів, прочитайте попередні дві статті на нашому сайті.

Останній етап голландського аукціону

На першому етапі аукціону голландської схеми визначається мінімальна ціна, по якій можна викупити право вимоги по кредиту. Зниження ціни, від 100% обсягу заборгованості, на 1% відбувається через рівні проміжки часу. Як тільки один з учасників заявив про готовність сплатити сталу ціну, етап завершується, а цей учасник стає його переможцем. У другому етапі він не бере.

Далі йде етап закритих ставок, на якому, до встановленого часу, інші учасники можуть запропонувати ціну вище, ніж та, що встановлена на голландському етапі. Перемагає на цьому етапі той, хто запропонував більше, але ставки не розголошуються і переможець стає відомий тільки на третьому етапі.

Остання фаза, яку включає голландський аукціон, етап відкритих ставок. Після закінчення часу очікування заявок, оголошуються всі цінові пропозиції учасників. Те, що було таємним на другому етапі, стає явним. Щоб відкрита ставка на аукціоні зіграла, вона повинна перевершувати цінові пропозиції конкурентів. Тільки в цьому випадку є шанс стати переможцем. Однак переможець голландського етапу має право перебити виграла ставку, запропонувавши більше.

Як перемогти на голландському аукціоні і заощадити на виплаті кредитної заборгованості

У голландському аукціоні з продажу кредитів може брати участь і сам позичальник. Максимальна знижка може становити 80% суми боргу. Решта учасників – колектори. Вони купують борг зі знижкою, а вимагають весь борг або як мінімум компенсацію. Важливо не тільки перемогти на аукціоні, а й отримати всю знижку, можливу в ситуації, що склалася. Для цього потрібні знання і досвід, і краще звернутися за допомогою до фахівців. У компанії ПІК такі фахівці є.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img