img Питання щодо викупу боргу по кредиту у банку - компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи є можливість викупити у банку свій проблемний кредит?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Всі, хто в тій чи іншій мірі стикався з кредитуванням, знають про те, що в Україні існує криза платежів по кредитах. Позичальники, які втратили високі доходи, не можуть вносити платежі в встановлені терміни. На суму заборгованості нараховуються пені і штрафи – борг зростає.

Проблемна заборгованість небезпечна для позичальника

Банки діють за такою схемою:

  • На боржника чинять психологічний тиск, з метою спонукати його знайти кошти і розрахуватися.
  • Якщо розрахунку не сталося, майно боржника вилучається за рішенням суду або іпотечного застереження і продається. Якщо ціна продажу майна вище боргу, то різниця передається позичальникові, якщо нижче – він залишається винен банку. Зверніть увагу! Вилучити для виплати боргів можуть будь-яке майно боржника, а не тільки щось, що він передавав в заставу.

Часто банки, переконавшись, що позичальник не може розрахуватися, продають борги колекторським або факторинговим компаніям, і подальші заходи по по стягненню боргу приймають вони. Ці фірми купують борги зі знижкою. Виникає питання щодо викупу боргу по кредиту у банку самим позичальником.

Чи продасть банк кредит позичальнику, зі знижкою

Припустимо, у боржника немає всієї суми боргу, але є менші кошти кошти, приблизно такі, як заплатив банку колектор. Питання: чи не погодиться банк погасити кредит за цю суму, відповідь на це питання негативна. Такі угоди заборонені законом, так як несуть корупційні ризики. Але вирішити проблему цим способом можна – вам знадобиться посередник, який надає послуги з викупу боргу у банку. Банк продасть заборгованість йому, а ви, уклавши попередньо угоду з посередником, купите борг у нього за ціною нижче номінальної. Такі послуги надають юридичні фірми спеціалізуються на питаннях кредитування.

Можливі й послуги з викупу кредиту у банку на голландському аукціоні. Цей варіант дозволяє заощадити до 80% суми боргу. Зверніться до юристів і отримаєте консультації.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img