img Спадщина знаходиться під арештом✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо спадщина знаходиться під арештом

Отримання спадщини процес досить складний. Тільки при невеликій кількості спадкоємців і повній згоді між ними, успадкування обходиться без сварок і вирішення сперечань в суді. Крім цих стандартних складнощів, втручання юриста можуть зажадати і проблеми безпосередньо пов’язані з майном. Зокрема, можливий арешт на успадковане майно.

Причиною арешту спадщини можуть стати:

 • Борги за комунальні послуги.
 • Приватні борги не повернуті своєчасно.
 • Кредити, взяті під заставу спадкового майна.
 • Рішення судів на користь третіх осіб.

Спадкоємців цікавить питання про те, чи можна вступити у спадок якщо накладено арешт, спробуємо відповісти на нього детально.

ЧИТАТИ ЩЕ: Зняти арешт з автомобіля

Як арештовують майно в Україні, і як дізнатися про факт його арешту

Всі борги, слід сплачувати своєчасно. Мова йде не тільки про банківські кредити, але і про інших обов’язкових виплатах, таких як аліменти, відшкодування шкоди та інших заборгованостях. Якщо зобов’язання, взяті на себе боржником добровільно або покладені судом, не виконуються, постраждала сторона прагне стягнути належні суми в примусовому порядку.

Багато хто чув про колекторів, що працюють на межі закону, але навіть колекторські компанії, в кінцевому підсумку, подають позов до боржника в суд. Отримавши позитивне для себе рішення суду, кредитори звертаються до приватних чи державних виконавців, для примусового стягнення боргу. Виконавці, насамперед накладають арешт на майно боржника. Зазвичай заарештовують все майно, але іноді можуть обмежуватися і окремими його частинами. Після накладення арешту відчужувати майно власник не може, тобто перехід права власності на майно неможливий. Майже така ж ситуація з майном, що є заставою за кредитом. Перехід права власності на таке майно можливий тільки за згодою кредитора.

Багатьох цікавить, де подивитися арешт на майно. Так як арешт неможливий без судового рішення, є сенс перевірити його наявність. Можна звернутися до Єдиного державного реєстру майнових прав на нерухомість і Реєстрі рухомого майна. Введіть в пошукову рядок адресу нерухомості або ПІБ власника автомобіля і дізнайтеся, чи є з цього майна рішення арешт.

Однак, набагато простіше отримати відповідь про наявність обтяжень на спадщину у нотаріуса. Спадкоємець обов’язково повинен до нього звернутися з заявою про прийом спадщини. Нотаріус має доступ до всіх реєстрів обтяжень, але проводити цю перевірку він не зобов’язаний і, без прохання спадкоємця, не стане. В цьому випадку, про наявність арешту спадкоємець дізнається через пів року, коли почне оформляти свідоцтво про право на спадщину. На арештоване майно оформити цей документ не вдасться.

ЧИТАТИ ЩЕ: Зняти арешт з нерухомості, автомобіля

Як діяти якщо спадщину заарештовано

Щоб стати власником спадщини, воно повинно бути звільнено з-під арешту. Рішення про зняття арешту приймає виконавець або орган, який наклав арешт. Зазвичай, він знімає арешт тільки після усунення причини, що викликала його. Щоб вирішити цю проблему в найкоротші терміни і з мінімальними витратами, зверніться за допомогою до юридичної компанії, що спеціалізується на арештах майна.

Проблемний кредит, іпотека, позика МФО. Реєстр боржників,
арешт нерухомості та автомобіля. Ми займаємося боргами.
Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”
Зв’язатися з нами можна за тел:

+38095 150 0501

+3809705005 01 

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img