img АРЕШТ НЕРУХОМОСТІ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити при арешті нерухомості

Нерухомість, в більшій частині сімей, найбільш дороге сімейне майно. Вартість квартири включається в сімейний стан і на ці гроші розраховують, як на засоби для екстрених ситуацій. Якщо житло заарештовано, продати його не вдасться, а відповідно, і вийти з проблемної ситуації неможливо. З’ясуємо, хто може накласти заборону на продаж квартири і як його зняти.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТИ З НЕРУХОМОСТІ

Арешт нерухомості

Арешт майна, в тому числі і нерухомості, застосовується як захід забезпечення інтересів третіх фізичних або юридичних осіб. Цей захід може застосовуватися за ініціативою ряду державних органів. Зокрема, арешт на квартирі може бути встановлений:

 • Судом. Якщо по квартирі йде майновий спір.
 • Органами слідства. Якщо нерухомість — доказ у розслідуваній справі.
 • Органами соціальної опіки. Якщо відчуження нерухомості може порушити права законних утриманців її власника.
 • Виконавчою службою. Щоб нерухомість заарештував виконавець, кредитор повинен звернутися в службу з рішенням суду про примусове стягнення боргу. Стягнення суми заборгованості арешт і забезпечує. Такий вид арешту на квартири зустрічається часто, про нього ми і розповімо докладно.
 • Багато плутають юридичні поняття арешту майна та передачі його в заставу. Якщо у вас є з банком іпотечний договір кредитування, продавати квартиру без згоди кредитора не можна, але під арештом вона не знаходиться.

Арештовану нерухомість не можна відчужувати будь-яким способом. Мова йде не тільки про продаж, але й про обмін або дарування. Таке положення справ може згубно позначитися на можливостях боржника повернути кредит. Припустимо, він має шикарну квартиру в центрі і готовий обміняти її на більш скромну з доплатою. З доплати планує погасити кредит. Але арештована квартира, продавати її не можна. Попереду можлива конфіскація житла та продаж його за цінами нижче ринкових. Власнику потрібно зняття заборони на відчуження квартири, і допомогти тут можуть тільки кваліфіковані юристи.

У зв’язку з тим, що багато хто не живе за адресою реєстрації, а суди інформують про свої рішення саме за цією адресою, про накладення арешту власник може дізнатися при спробі його продажу. Тому важливо знати, де подивитися арешт на майно. Це можна зробити в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Другий варіант — замовити довідку з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Як зняти арешт з квартири

Знімає арешт з майна той, хто його накладав. Слід розуміти, що просто попросити про зняття арешту і отримати бажаний результат не вийде. Єдиний спосіб домогтися цього швидко і без проблем — повністю погасити борг, але для багатьох це неможливо. Тому потрібно звернутися в юридичну компанію, що захищає права та інтереси позичальників.

Юристи досліджують вашу справу і прийдуть до рішення про можливі шляхи вирішення проблеми. Можливо при накладенні арешту порушені ваші права і арешт може бути знятий через суд. Може бути є можливість замінити арештоване майно іншим, наприклад, замість арешту квартири віддати під арешт автомобіль. Слід тільки розуміти, що самостійно таких дій робити не варто. Виконавець може заарештувати машину на додаток до квартирі. Зверніться до юристів, і вам нададуть допомогу.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img