img Факторингова компанія купила кредит - наслідки - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити, якщо факторингова компанія купила кредит

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Багато українців зазнають труднощів з виплатою раніше взятих кредитів. Фінансові організації прагнуть поліпшити свій баланс і позбавляються від проблемних кредитів, продаючи борги третім особам.

Часто виникає питання про те, що робити, якщо мій кредит купила факторингова компанія. З’ясуємо, що таке факторинг і наскільки він небезпечний для боржників, що зазнають труднощів.

Робота факторингових компаній і взаємодія з ними

Факторинг – це поступка права вимоги за борговими зобов’язаннями на певних умовах. Боржник в розробці цих умов не бере участі. Коли факторингова компанія вимагає погашення по кредиту, замість банку, боржники часто лякаються. Це пов’язано з психологічним тиском надаються працівниками таких фірм, вони загрожують різними неприємностями.

У ЗМІ багато повідомлень про те, що боржників за іпотечними кредитами, виселяє з квартири факторингова компанія. Такі випадки, іноді відбуваються, але не слід відразу впадати в паніку. Дійте за юридично грамотною схемою:

  1. Переконайтеся в тому, що право вимоги по отриманому кредиту дійсно перейшло до факторингової компанії, і що ця компанія має ліцензію на цей вид діяльності. Шахрайства зустрічаються часто, всі папери необхідно ретельно вивчити.
  2. Якщо документи в порядку, почніть з факторинговою компанією переговори. Завдання фінансових організацій – отримання прибутку. Банки, поступаючись право вимоги, покращують свій баланс, і можуть претендувати на допомогу НБУ. Вони готові поступатися проблемні кредити з солідним дисконтом, за 25 – 50% суми боргу. Купивши борг на таких умовах, факторингові фірми можуть заробити і не отримавши всієї суми по кредиту, вони часто готові поступитися боржнику. Банки обмежені в цьому законодавчо, а факторингові компанії таку можливість мають. Можлива домовленість на прийнятних для обох сторін умовах.

Не всі мають необхідні знання та досвід для проведення таких переговорів. Якщо це так, краще звернутися за допомогою до юристів, які мають необхідну кваліфікацію, вони допоможуть захистити ваші права і вийти з проблемної ситуації з мінімальними втратами.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img