img Банк забирає нерухомість за несплату кредиту - компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Банк забирає нерухомість за несплату кредиту?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Банк забирає нерухомість за несплату кредиту? Шукаєте можливі і законні засоби позбутися гнітючого ярма – кредитного договору?

Ми працюємо з проблемними іпотечними позиками і знаємо, як захистити клієнта!

Чим ми можемо допомогти позичальнику

Ми знаємо відповіді на найважливіші для боржників питання:

 • Як виграти суд з банком по проблемному кредиту, за який нічим платити?
 • Що робити і з яких дій починати позичальникові і поручителю “мертвого” кредиту?
 • Як і яким чином кредитний договір визнається недійсним?
 • Чи є умови, коли виконавчий напис нотаріуса може бути скасований?
 • Висока процентна ставка: чи можна її зменшити?
 • Як захистити поручителя, його майно?
 • Чи існують способи зупинити виконавчу службу?
 • Як зберегти заставну нерухомість?
 • Як змінити договір і зробити реструктуризацію кредиту?
 • Чи є можливість списати штрафи і пені з проблемного кредиту?

Ми готові надати свої знання і досвід, для вирішення ваших проблем.

Приклади способів вирішення кредитних проблем

Розглянемо приклад: у вас є кредит, який через ті чи інші обставини ви сьогодні не обслуговуєте. Штрафи накопичуються, а загальна сума боргу стала вже катастрофічно “непідйомною”. У подібній ситуації боржник приймає єдине, на його погляд, правильне рішення – не платити банку нічого. Звичайно фінансова установа приймає ряд заходів, щоб змусити позичальника закрити борг або вилучити заставне майно. А чи є у некредитоспроможного клієнта можливість законним шляхом не платити кредит банку, анулювати штрафи, пені або визнати кредитний договір недійсним?

Варіантів виходу зі сформованого, як може здатися, цунг-цванга кілька. Розглянемо всі можливі варіації з проекцією на майбутнє.

Зрозуміти і пробачити…

Просто взяти і забути про існування кредиту і банку – не платити кредит. Метод найбанальніший, сенс якого полягає в постійному переховуванні від колекторів і надії на закінчення строку позовної давності.

Щоб не зустрітися зі службою з вибивання боргів, позичальникові доведеться звільнитися з роботи, не з’являтися вдома та інше. До того ж потрібно пам’ятати, що колектори свою бурхливу діяльність перекинуть на рідних, поручителя і його майно, знайомих, сусідів. Картина – не дуже райдужна. І завжди треба пам’ятати – кредити нікуди не діваються і не пропадають. Вони – активи банку. Тому за заставне майно, яке можна вилучити і монетизувати, будь-яка фінансова установа буде вести боротьбу.

Якщо для вас цей спосіб – єдиний, і до інших планів зі зміни кредитної історії ви не готові, тоді далі і читати не варто. Кому цікаво – продовжуємо.

Сумна реалія боржника – колектори, що приходять, дзвонять і лякають розправою. Агресивна поведінка співробітників таких організацій відома багатьом. Але кожен позичальник зобов’язаний усвідомити, що більшість дій колекторів незаконні. І кожен неплатник має право і зобов’язаний захищатися від неправомірних виробництв!

Договір з банком.

З появою перших фінансових негараздів боржнику можна звернутися особисто безпосередньо в банк і спробувати досягти нових домовленостей з банком. Сьогодні ця схема працює, оскільки у багатьох банків, що працюють в країні, “мертві” кредити складають більше 50% від усіх кредитів. Тому банки йдуть на поступки позичальникам, тим більше, що клієнт не ховається і не відмовляється платити.

Якщо борг величезний, час шукати антиколекторів. Це компанії, які спеціалізуються на подібних справах, тримають штат юристів і готові не тільки дати пораду чи консультацію, але й надати реальну допомогу.

Юридична фірма може виступити посередником в переговорах між банком і боржником. Вона веде всі переговори, результатом яких може стати новий договір з боргом, зменшеним у кілька разів. Попереду вже не світять “сумною” блискавицею судові тяжби, але в даній ситуації платити доведеться. Без штрафів, без пені і з невеликим дисконтом на тіло + відсотки, але погасити суму боржник зобов’язаний.

Справа вже в суді. Що робити?

Найпоширеніший варіант перебігу подій з непрацюючим кредитом: справа потрапила до суду. Хто виступив ініціатором позову, вже не грає ролі. Головне: позичальникові необхідна ретельна підготовка до розглядів.

Ви за фахом юрист? Ні? Тоді шукайте досвідченого саме у кредитних справах юриста.

За позовом можна домогтися наступного: величезні пені, штрафи, інші плати визнають недійсними. А ось суму основного боргу (тіло кредиту + відсотки) платити все-таки доведеться.

У разі програного суду і порушення виконавчого провадження боржника чекає нова сторінка в житті. Поки мораторій і деякі умови (прописані малолітні діти) не дозволяють вилучати заставну нерухомість у українців. Але заборону рано чи пізно знімуть, діти виростуть – і відмова повертати борг спричинить за собою кримінальну відповідальність. На жаль…

Тому не можна нічого не робити і просто чекати, коли ситуація стане патовою. Юридичний супровід – самий розумний варіант при наявності судових розглядів. З досвідченими фахівцями у боржника однозначно мінімізуються ризики залишитися без заставного майна.

Список документів позичальника, необхідних для ведення переговорів з банком:

 • Кредитний договір.
 • Договір застави (договір іпотеки).
 • Всі додаткові угоди до кредитного договору та іпотечного договору.
 • Всі додатки до кредитного договору з графіком погашення.
 • Договір фінансової поруки і (якщо є) додаткову угоду до договору поруки.
 • Договір реструктуризації (якщо такий є) зі змінами у строках погашення, графіку погашення, цінових умовах, валюті.
 • Копії всіх матеріалів судових справ та виконавчого провадження, якщо такі є у боржника . У разі відсутності, наші співробітники самі зберуть необхідні документи!
 • Виписки по всіх рахунках за період дії договору.

Шукати варіанти виходу з дилеми, як не платити кредит, можна дуже довго. Але слід усвідомити головне: взагалі не платити можливо тільки в першій версії. В інших – погасити борг доведеться. Але сума буде в кілька разів менше, ніж сьогодні вам нараховує банк. Не ховайтеся від дійсності – час брати ініціативу в свої руки!

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img