img Автомобіль заарештований - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Автомобіль заарештований за несплату штрафу, що робити

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Арешт майна, як захід впливу на боржника, в Україні застосовується все частіше. Для того, щоб опинитися боржником, не обов’язково отримати їх рук в руки деяку суму грошей. Накладений відповідними органами штраф, теж є обов’язком і його потрібно своєчасно сплатити. Машини заарештовують найчастіше, тому, що це дороге і високоліквідне майно, та й більша частина штрафів в країні виписується саме за порушення правил дорожнього руху. З’ясуємо, як зняти арешт з автомобіля, що накладений виконавчою службою.

Як заарештовують машини за несплату штрафу, і чому арешт може стати для власника транспорту несподіванкою

Відповідно до ст. 307 КУпАП на сплату штрафу відводиться 15 днів з моменту вручення постанови про його накладення. Порушник має право оскаржити цю постанову, тоді термін переноситься, але якщо він цього не зробив, то на 16-й день штраф стає простроченим і патрульна поліція передає його в виконавчу службу. Ця служба створена спеціально для стягнення боргів і її співробітники – виконавці відкривають виконавче провадження. Саме виконавець накладає арешт на авто, для того, щоб господар не міг його продати і для примусу його до якнайшвидшого розрахунку.

Питання про те, як зняти арешт з машини за штраф досить часто виникає у власників транспорту, тільки в момент спроби його продати, до цього про факт арешту вони не знають. Деякі люди страждають зайвою забудькуватістю і забувають про отримані постановах, а інші їх реально не отримують. Частина українців не живе за місцем реєстрації, а всі офіційні документи відправляються поштою саме на цю адресу. Особливо часто про штраф не знають ті, кому він був призначений за результатами фото і відеофіксації порушення. Якщо ви збираєтеся продати автомобіль, перевірте свої дані в Єдиному реєстрі боржників, туди вносяться відомості про всі відкриті виконавчі провадження.

Як вивести машину з-під арешту

Часто боржники не знають, де зняти арешт з автомобіля, відповідь на це питання проста – арешти знімають ті, хто їх накладає – тобто звертатися слід до виконавчої служби. Виконавець зніме арешт, тільки якщо борг погашений повністю, візьміть з собою квитанцію про оплату. Другий законний спосіб вивести автомобіль з-під арешту – оскарження його в суді. Для цього потрібна кваліфікована юридична допомога. Юристи:

  • Проаналізують вашу справу.
  • Дадуть консультацію по можливості виграти справу в суді.
  • Складуть позовну заяву і представлять ваші інтереси в ході судових засідань.

В інтернеті багато оголошень «допоможу зняти арешт з авто», часто за цими оголошеннями ховаються різні шахрайські схеми. Не піддавайте себе небезпеки, звертайтеся за допомогою тільки до солідних юридичних компаній.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультацію







Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт






Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img