img Автомобіль заарештований - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Автомобіль заарештований, які заходи вжити

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

В українській частині інтернету, все частіше з’являється пошуковий запит: «автомобіль під арештом що робити». Причина в тому, що держава серйозно налаштована припинити кризу неплатежів за боргами, і неплатники це вже відчули. Арешт автомобіля, як захід забезпечення виконання його власником своїх зобов’язань, застосовують в Україні все частіше. З’ясуємо, як накладається арешт на транспортні засоби, які наслідки це тягне, і як власнику авто вийти з цієї ситуації.

Накладення арешту на автотранспорт

Арешт на автомобіль, як і на будь-яке інше майно, накладається співробітником виконавчої служби, який зараз називається просто виконавцем, без додавання слова «судовий». Щоб виконавець прийняв рішення про накладення арешту, йому повинні надійти докази наявності не виплачування боргу. Такими доказами можуть бути:

  • Судове рішення про примусове стягнення боргу.
  • Судове рішення, яке зобов’язує власника машини виплатити компенсацію за завдані збитки.
  • Факт несплати штрафу протягом 15 діб, якщо штраф не був оскаржений.
  • Несплата обов’язкових платежів, наприклад аліментів, протягом 3 місяців.

Виконавець приймає рішення про арешт майна, якщо побоюється, що майно буде відчужено або вважає, що цей захід спонукає боржника до якнайшвидшого розрахунку. Автомобіль, дороге і високоліквідне майно, саме тому його і заарештовують в першу чергу. Так відбувається арешт авто в Україні.

Власник заарештованої машини не може її продати, подарувати, обміняти. Тобто, до зняття арешту, машина не може змінити власника. Іноді, арешт може забороняти не тільки відчуження автомобіля, але і користування ним.

Як діяти, коли автомобіль заарештований

Бувають випадки, коли арешт накладають помилково або неправомірно. В цьому випадку, власникові доведеться знімати арешт через суд. Виграш справи в суді вимагає спеціальних знань і досвіду. Рекомендуємо, найняти адвоката.

Якщо арешт авто за борги обгрунтований, єдиний спосіб його зняття – повністю розрахуватися з боргом. Після того, як розрахунок зроблений, з документами, підтверджуючими цей факт, потрібно звернутися до виконавця, який заарештував машину. Зняти арешт з майна може тільки той, хто його наклав.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img