img Як відбувається арешт майна✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Арешти на майно в Україні та їх зняття

Арешт майна боржника ефективний спосіб примусу його до розрахунку і забезпечення можливості проведення розрахунку. Тому цей захід впливу застосовується часто, а українці атакують пошукові системи інтернету запитами: «зняти арешт з майна Україна». Арешт не дозволяє продавати, дарувати, обмінювати та іншим способом відчужувати заарештовану власність. Іноді умови арешту жорсткіше та арештованим майном заборонено користуватися. Все це вкрай обтяжливе для власника арештованого майна. З’ясуємо, як дізнатися чи накладено арешт на майно в Україні, відбувається накладення обтяження і як від нього позбавитися.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТИ МАЙНА В УКРАЇНІ

Як дізнатися про арешт майна

Значна частина українців про те, що їх майно арештоване і не підлягає продажу дізнаються якраз у момент спроби переоформити його на покупця. Причина в тому, що суди та інші органи інформують громадян про прийняті рішення письмово поштою за адресою їх реєстрації, але багато там не живуть.

Щоб підготовлювана операція не зірвалася з цієї причини, варто періодично перевіряти своє майно на можливий арешт. Чіткого та прямого шляху, що дає 100% результат, для цього немає. Можна перевірити себе за Єдиним реєстром судових рішень. Якщо відносно вас винесене рішення про примусове стягнення боргу, можна припустити, що все ваше майно заарештовано. Арешт накладає виконавець. Тому перевірте себе за Єдиного реєстру боржників. Якщо ви там є, виконавче провадження відкрито.

Додатково арешт на рухоме майно, таке як автомобіль, можна перевірити в поліції. Якщо ви перевіряєте арешт на нерухоме майно, замовте довідку в Єдиному реєстрі прав на нерухомості та їх обтяжень.

Накладення арешту

Накладати арешти на майно можуть не тільки виконавці. Цей випадок самий частий, але не єдиний. Ініціаторами арешту також можуть бути:

 • Податкова інспекція, при наявності боргів перед державою.
 • Суди, якщо стосовно майна ведеться суперечка.
 • Органи слідства, якщо майно є доказом по справі.
 • Соціальні органи, якщо продаж майна порушує права утриманців.

Хто б не наклав арешт, продати майно не можна. Іноді його не можна ремонтувати і навіть їм користуватися.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Зняття арешту

Знімає арешт той, хто його накладав. Потрібно з’ясувати хто це і які в нього вимоги. Далі необхідно виконати висунуті вимоги, правильно сплатити всі збори та інші витрати, передати ініціатору підтверджуючі документи і очікувати зняття арешту.Шлях прямо скажемо, не з легких.

Якщо з будь-яких причин це неможливо, слід найняти хорошого юриста. Знімати арешт доведеться через суд, а там потрібні великі знання юриспруденції і тривалий досвід участі в таких процесах. Варто зауважити, що в цьому випадку можна зняти арешт сплативши лише за послуги адвоката, в рази менше. Зверніться в юридичні компанії, що займаються арештами. Для співробітників таких компаній це – щоденна рутина. При їх допомозі, ваші шанси на позитивне рішення сильно зростуть.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img