Наклали арешт на карту що робити
Питання про те, “наклали арешт на карту що робити”, поступово виходить в ТОП пошукових запитів українського сегмента інтернет. Причина в тому, що боржникам арештовують рахунки і можливість розпоряджатися своїми грошима. З’ясуємо, що робити, коли банківська карта заарештована і як зняти арешт з банківської карти.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ
Законодавство України про арешт банківських рахунків
В рамках цієї статті, ми будемо застосовувати терміни карта і рахунок, як синоніми. Але потрібно розуміти, що карта — це додаток до рахунку, що полегшує користування ним. Самі пластикові прямокутники не заарештовують, блокується саме рахунок.
Банки зобов’язані забезпечувати вільний доступ власників до грошей, що зберігаються на їх рахунках, за винятком випадків, коли закон встановлює інше. Це останнє застереження і передбачає можливість накладення арешту на банківські рахунки. Заарештувати рахунок можна двома способами:
- Судом. В процесі розгляду майнового спору, для забезпечення позову, суд може накласти арешт на майно, в тому числі і рахунки відповідача. Для цього суд повинен винести відповідну постанову і довести її до банку.
- Виконавчою службою. Якщо суд виніс рішення про примусове стягнення боргу, постанову про арешт рахунків виносить виконавець. Таке ж рішення приймає виконавець за виконавчим написом нотаріуса. Отримати такий напис дешевше і простіше, більшість кредиторів йдуть саме цим шляхом.
Зараз велика частина роботодавців виплачує заробітну плату співробітникам на банківські картки. Багатьох цікавить, як зняти арешт з зарплатної картки. Відповідь на це питання неоднозначна. Справа в тому, що позбавлення засобів до існування — порушення прав людини, і зарплатні картки зазвичай не повинні блокуватися. Якщо їх заблокували помилково, потрібно взяти в банку довідку про те, що це саме зарплатна картка і про наявність коштів, і арешт буде знято. Без допомоги юриста вирішити проблему буде складно. На практиці, виконавці заарештовують всі рахунки, без розбору. Наявні на них кошти списують на користь кредитора. Знявши арешт з зарплатної картки, можна отримати наступну зарплату.
Часто виникає питання і про те, якщо заарештували картку, чи можна відкрити іншу. І тут відповідь неоднозначна — спробувати відкрити новий рахунок в іншому банку можливо. Але про факт його відкриття буде проінформована податкова служба та відомості стануть доступні судам і виконавцям. Новий рахунок буде заарештований.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ
Що робити, коли карта арештована
Краще звернутися за юридичною допомогою, до того, як майно потрапило під арешт. Адвокати здатні не допустити неправомірного застосування цього заходу, або відтягнути на кілька місяців правомірне рішення. Але, навіть коли карта вже заблокована судом, потрібно продовжувати боротися.
Зверніться в юридичну компанію ПІК. Її співробітники спеціалізуються саме на проблемах боржників і зможуть запропонувати вам вихід із ситуації, після вивчення матеріалів справи. Можливості оскарження рішення про арешт карти є, потрібно тільки визначитися з тим, які з них застосувати.
✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку, оскаржити виконавчий напис або рішення суду ви можете, звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залиште заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01