img ЗААРЕШТОВАНИЙ РАХУНОК ПО КРЕДИТУ МФО✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Заарештований рахунок і зарплата по кредиту в мікрозаймах

Згідно статистичних даних, в Україні на сьогоднішній день діють приблизно 8,8 мільйонів кредитних договорів з мікрофінансовими організаціями, так званими МФО або мікропозиками. Навіть якщо допустити, що один громадянин оформив не один, а кілька кредитів МФО, то все одно кількість боржників буде значною. Відповідно і обсяг проблемного портфеля у таких організацій обчислюється тисячами і сотнями тисяч.

Більшість боржників таких організацій не є власниками нерухомості, автомобілів і інших дорогих речей, все що у них є – це зарплата або пенсія. Як раз ці доходи і є тими засобами, за рахунок яких кредитор може задовольнити свої вимоги до боржника.

Як можуть заарештувати зарплатну картку або пенсію

Для початку пояснимо, що арешт накладається на рахунок в банку, а не на зарплатню на підприємстві. Тепер з’ясуємо, яким способом МФО може домогтися арешту вашого зарплатного і пенсійного рахунку. Є два способи притягнення вас до відповідальності після настання прострочених зобов’язань за кредитом:

◼️ Судовий (звернення з позовом до суду);

◼️ Позасудовий (виконавчий напис нотаріуса);

Борг за мікропозикою і суд

У першому випадку, кредитор звертається до суду і в судовому порядку отримує рішення та виконавчий лист, який він передає на виконання державному або приватному виконавцеві. У цьому випадку буде як мінімум два судових засідання і тільки після цього буде відкрито виконавче провадження по мікрозайму. За новими правилами, суд може не повідомляти боржника про те, що судове засідання призначено, він повинен самостійно контролювати можливе судове слухання, так як знає про наявність у нього проблем з кредитом. Арешт заробітної плати, власне грошей і рахунка, відбудеться тільки після відкриття виконавчого провадження.

Варто зауважити, що думку про те, що мікрозайми не подають до суду, ви можете успішно спростувати, просто зайшовши до реєстру судових рішень. Рішень суду про стягнення суми боргу по мікрозайму можна знайти кілька тисяч. Мікрозайми, судова практика тут однозначно на користь кредитора.

Борг по мікрозиці і нотаріальний напис

У другому випадку, це так зване досудове врегулювання. Один із способів, це виконавчий напис нотаріуса або нотаріальний напис на кредитному договорі по мікропозиці. «Що? – скажете ви. – Виконавчий напис нотаріуса та МФО кредит?» Так, такою практикою все частіше користується кредитор для накладення арешту і списання коштів з боржника в рахунок боргу за кредитом. Реєстру виконавчих написів не існує, і ви, швидше за все, дізнаєтеся про арешт після того, як цей арешт буде накладений. Відкривають виконавчі провадження щодо нотаріального напису майже завжди – приватні виконавці. У повноваження приватного виконавця входить у тому числі і стягнення боргів по виконавчому напису нотаріуса. Спосіб стягнення з залученням нотаріуса все більше використовується в Україні. Ви можете бути дуже здивовані, коли, при наявності коштів на карті, ви не зможете розплатитися за покупку в магазині. Відмова. Зателефонувавши в банк, ви дізнаєтеся, що ваша кредитна, як всі звикли її називати, заарештована. «Хто заарештував?»- запитаєте ви? Приватний виконавець за виконавчим написом нотаріуса.

Що робити, якщо виконавець арештував рахунок?

Неважливо, приватний або державний виконавець відкрив провадження і наклав арешт, неважливо, кредитором було отримано рішення суду або зроблений виконавчий напис нотаріуса. Вас чекає суд. Якщо оскаржити нотаріальний напис можливо з вірогідністю до 99 відсотків, то рішення суду – далеко не факт. Тому вибирайте кваліфікованих юристів та адвокатів, особливо при наявності судового спору з МФО. Байки про те, що ніхто в суд не подає, тільки дзвонять колектора, можуть доставити масу проблем у майбутньому. Строк позовної давності по кредиту становить три роки, але це не означає, що після закінчення трьох років ви нічого не винні. Так, кредитор не може стягнути всю суму боргу, все тіло кредиту, пеню і штрафи. Але, і це дуже велике але, кредитор може стягнути проценти за останні три роки, задайте собі питання, яка буде сума? Правильно,велика.

Тому не забувайте про борг за кредитом, звертайтеся за юридичною допомогою. Борги можна списати, придбати свій борг у кредитора через факторинг, погасити зі знижкою, реструктуризувати, оскаржити в судовому порядку. Навіть якщо борг великий або у вас багато боргів і ви потрапили в боргову яму.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img