Заарештований рахунок і зарплата по кредиту в мікрозаймах
🆘🆘🆘 Згідно статистичних даних, в Україні на сьогоднішній день діють приблизно 8,8 мільйонів кредитних договорів з мікрофінансовими організаціями, так званими МФО або мікропозиками. Навіть якщо допустити, що один громадянин оформив не один, а кілька кредитів МФО, то все одно кількість боржників буде значною. Відповідно і обсяг проблемного портфеля у таких організацій обчислюється тисячами і сотнями тисяч.
Більшість боржників таких організацій не є власниками нерухомості, автомобілів і інших дорогих речей, все що у них є – це зарплата або пенсія. Як раз ці доходи і є тими засобами, за рахунок яких кредитор може задовольнити свої вимоги до боржника.
📑 ЧИТАТИ ЩЕ:
⚠️ Чи можуть МФО заарештувати карту або рахунок
Після того, як ви дізналися, що вам заарештували карту і ви з’ясували, що це виконавець по кредиту в одному з МФО, ви питаєте: чи можуть мікрозайми заарештувати карту? Так, можуть і роблять це. З кожним днем, кількість МФО, які арештовують зарплату і пенсію боржників зростає. Колектори можуть заблокувати рахунки, купивши право вимоги по мікропозиці у МФО. Тому відповідь на питання: чи можуть колектори заблокувати рахунки, теж позитивна.
⚠️ Як можуть заарештувати зарплатну картку або пенсію
Для початку пояснимо, що арешт накладається на рахунок в банку, а не на зарплатню на підприємстві. Тепер з’ясуємо, яким способом МФО може домогтися арешту вашого зарплатного і пенсійного рахунку. Є два способи притягнення вас до відповідальності після настання прострочених зобов’язань за кредитом:
◼️ Судовий (звернення з позовом до суду);
◼️ Позасудовий (виконавчий напис нотаріуса);
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
⚠️ Борг за мікропозикою і суд
У першому випадку, кредитор звертається до суду і в судовому порядку отримує рішення та виконавчий лист, який він передає на виконання державному або приватному виконавцеві. У цьому випадку буде як мінімум два судових засідання і тільки після цього буде відкрито виконавче провадження по мікрозайму. За новими правилами, суд може не повідомляти боржника про те, що судове засідання призначено, він повинен самостійно контролювати можливе судове слухання, так як знає про наявність у нього проблем з кредитом. Арешт заробітної плати, власне грошей і рахунка, відбудеться тільки після відкриття виконавчого провадження.
Варто зауважити, що думку про те, що мікрозайми не подають до суду, ви можете успішно спростувати, просто зайшовши до реєстру судових рішень. Рішень суду про стягнення суми боргу по мікрозайму можна знайти кілька тисяч. Мікрозайми, судова практика тут однозначно на користь кредитора.
⚠️ Борг по мікрозайму і нотаріальний напис
У другому випадку, це так зване досудове врегулювання. Один із способів, це виконавчий напис нотаріуса або нотаріальний напис на кредитному договорі по мікропозиці. «Що? – скажете ви. – Виконавчий напис нотаріуса та МФО кредит?» Так, такою практикою все частіше користується кредитор для накладення арешту і списання коштів з боржника в рахунок боргу за кредитом. Реєстру виконавчих написів не існує, і ви, швидше за все, дізнаєтеся про арешт після того, як цей арешт буде накладений. Відкривають виконавчі провадження щодо нотаріального напису майже завжди – приватні виконавці. У повноваження приватного виконавця входить у тому числі і стягнення боргів по виконавчому напису нотаріуса. Спосіб стягнення з залученням нотаріуса все більше використовується в Україні. Ви можете бути дуже здивовані, коли, при наявності коштів на карті, ви не зможете розплатитися за покупку в магазині. Відмова. Зателефонувавши в банк, ви дізнаєтеся, що ваша кредитна, як всі звикли її називати, заарештована. «Хто заарештував?»- запитаєте ви? Приватний виконавець за виконавчим написом нотаріуса.
⚠️ Що робити, якщо виконавець арештував рахунок?
Неважливо, приватний або державний виконавець відкрив провадження і наклав арешт, неважливо, кредитором було отримано рішення суду або зроблений виконавчий напис нотаріуса. Вас чекає суд. Якщо оскаржити нотаріальний напис можливо з вірогідністю до 99 відсотків, то рішення суду – далеко не факт. Тому вибирайте кваліфікованих юристів та адвокатів, особливо при наявності судового спору з МФО. Байки про те, що ніхто в суд не подає, тільки дзвонять колектора, можуть доставити масу проблем у майбутньому. Строк позовної давності по кредиту становить три роки, але це не означає, що після закінчення трьох років ви нічого не винні. Так, кредитор не може стягнути всю суму боргу, все тіло кредиту, пеню і штрафи. Але, і це дуже велике але, кредитор може стягнути проценти за останні три роки, задайте собі питання, яка буде сума? Правильно, велика.
Тому не забувайте про борг за кредитом, звертайтеся за юридичною допомогою. Борги можна списати, придбати свій борг у кредитора через факторинг, погасити зі знижкою, реструктурувати, оскаржити в судовому порядку. Навіть якщо борг великий або у вас багато боргів і ви потрапили в боргову яму.
💳🔐🔑🎓 Чи можуть колектори заблокувати рахунки? Чи можуть мікрозайми заарештувати карту? Чи можуть МФО заблокувати рахунок? Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01