img ЗАРПЛАТА ЧИ ПЕНСІЯ ЗААРЕШТОВАНА✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Арешт приватного виконавця

В сучасній Україні не так давно з’явилися приватні виконавці, не плутати з приватної виконавчою службою, приватної служби не існує. Кожен виконавець діє в межах свого округу чи області, деякі з них створили так звані об’єднання.

До приватних виконавців “кинулися” і кредитори, простота взаємодії і комерційний інтерес зробив приватного виконавця вельми популярним. Останнім часом саме вони накладають арешт на заробітну плату і пенсійні рахунки українців. В їхніх діях немає порушення, тільки морально-етична складова. Адже наклавши арешт на карту боржника, куди приходять гроші, виконавець позбавляє людину засобів до існування. Більшість боржників не отримували ніяких листів або повідомлень про те, що виконавче провадження відкрито. Таким чином у боржника не було можливості врегулювати заборгованість в добровільному порядку.

Як відбувається арешт зарплати за нотаріальним написом

Арешт зарплати за кредитом у МФО, найчастіше також відбувається з легкої руки приватного виконавця і нотаріуса. Зробивши виконавчий напис на кредиті МФО, кредитор пред’являє виконавчий лист, провадження проти боржника можна відкривати. Біда в тому, що ви ніяк не дізнаєтеся, що кредитор звернувся до нотаріуса і збирається таким чином стягнути борг за кредитом. Реєстру нотаріальних написів не існує, вас повинен повідомити нотаріус, відправивши вам копію виконавчого листа, а отримали ви її чи ні – справа десята. Приватний або державний також повинен повідомити вас про відкриття виконавчого провадження, але це вже не так важливо, тому що арешти виконавець накладає в день відкриття провадження по стягненню.

Напис на кредиті МФО

Виконавчий напис і МФО – поняття донедавна несумісні. Державні виконавці раніше неохоче відкривали провадження за виконавчим написом нотаріуса. А за нотаріальним написом на кредитному договорі з МФО тим більше. Законність самого нотаріального написа спірна, практика в судах на стороні боржника і нотаріальний напис скасовувалися, при цьому провадження доводилося закривати, зробивши купу непотрібної роботи і витративши багато часу. Але приватні виконавці вивели практику стягнення за виконавчим написом нотаріуса на новий рівень. Вся справа в комп’ютеризації та кращому програмному забезпеченні приватного виконавця, більшість процесів робить програма за єдиним алгоритмом, проваджень відкривається тисячі і часу витрачається менше. Ось чому вашу зарплату заарештували, це вплив прогресу і вдосконалення системи стягнення, поява в Україні приватних виконавців.

Що робити, якщо зарплата або пенсія арештована?

Якщо у вас є кредит, а точніше борг по кредиту в МФО, або не в МФО, ви повинні розуміти, що проти вас можуть відкрити провадження, тому потрібно регулярно перевіряти свої дані в реєстрі боржників України. Вас туди внесуть відразу з відкриттям виконавчого провадження. Якщо арешт вже наклали, потрібно негайно звертатися до адвоката або юриста. Писати позовну заяву до суду, оскаржити виконавчий напис нотаріуса, відразу призупинити виконавче провадження, а після того, як суд буде виграний, закрити його і зняти арешт. Іншого варіанту на жаль немає, ніякі заяви, дзвінки виконавцю, загрози і сльози ні до чого не приведуть.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img