Наклали арешт на зарплатну карту
В сучасній Україні не так давно з’явилися приватні виконавці, не плутати з приватної виконавчою службою, приватної служби не існує. Кожен виконавець діє в межах свого округу чи області, деякі з них створили так звані об’єднання.
До приватних виконавців “кинулися” і кредитори, простота взаємодії і комерційний інтерес зробив приватного виконавця вельми популярним. Останнім часом саме вони накладають арешт на заробітну плату і пенсійні рахунки українців. В їхніх діях немає порушення, тільки морально-етична складова. Адже наклавши арешт на карту боржника, куди приходять гроші, виконавець позбавляє людину засобів до існування. Більшість боржників не отримували ніяких листів або повідомлень про те, що виконавче провадження відкрито. Таким чином у боржника не було можливості врегулювати заборгованість в добровільному порядку.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ОБІЙТИ АРЕШТ ЗАРПЛАТНОЇ КАРТКИ
Як відбувається арешт зарплати за нотаріальним написом
Арешт зарплати за кредитом у МФО, найчастіше також відбувається з легкої руки приватного виконавця і нотаріуса. Зробивши виконавчий напис на кредиті МФО, кредитор пред’являє виконавчий лист, провадження проти боржника можна відкривати. Біда в тому, що ви ніяк не дізнаєтеся, що кредитор звернувся до нотаріуса і збирається таким чином стягнути борг за кредитом. Реєстру нотаріальних написів не існує, вас повинен повідомити нотаріус, відправивши вам копію виконавчого листа, а отримали ви її чи ні – справа десята. Приватний або державний також повинен повідомити вас про відкриття виконавчого провадження, але це вже не так важливо, тому що арешти виконавець накладає в день відкриття провадження по стягненню.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ЗАБЛОКУВАЛА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ
Напис на кредиті МФО
Виконавчий напис і МФО – поняття донедавна несумісні. Державні виконавці раніше неохоче відкривали провадження за виконавчим написом нотаріуса. А за нотаріальним написом на кредитному договорі з МФО тим більше. Законність самого нотаріального написа спірна, практика в судах на стороні боржника і нотаріальний напис скасовувалися, при цьому провадження доводилося закривати, зробивши купу непотрібної роботи і витративши багато часу. Але приватні виконавці вивели практику стягнення за виконавчим написом нотаріуса на новий рівень. Вся справа в комп’ютеризації та кращому програмному забезпеченні приватного виконавця, більшість процесів робить програма за єдиним алгоритмом, проваджень відкривається тисячі і часу витрачається менше. Ось чому вашу зарплату заарештували, це вплив прогресу і вдосконалення системи стягнення, поява в Україні приватних виконавців.
Що робити, якщо зарплата або пенсія арештована?
Якщо у вас є кредит, а точніше борг по кредиту в МФО, або не в МФО, ви повинні розуміти, що проти вас можуть відкрити провадження, тому потрібно регулярно перевіряти свої дані в реєстрі боржників України. Вас туди внесуть відразу з відкриттям виконавчого провадження. Якщо арешт вже наклали, потрібно негайно звертатися до адвоката або юриста. Писати позовну заяву до суду, оскаржити виконавчий напис нотаріуса, відразу призупинити виконавче провадження, а після того, як суд буде виграний, закрити його і зняти арешт. Іншого варіанту на жаль немає, ніякі заяви, дзвінки виконавцю, загрози і сльози ні до чого не приведуть.
💳🔐🔑🎓 Банк заарештував зарплатну карту? Наклали арешт на зарплатну карту. Як обійти арешт зарплатної картки? Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01