Юридична компанія «ПІК»

Як відкликати виконавчий лист з роботи

Частина боржників починає думати про погашення заборгованостей тільки після того, як прийшов виконавчий лист на роботу. Законодавство України дозволяє утримувати до 20%, а в деяких випадках до 50% зарплатних сум. Звісно, не помітити зменшення доходів складно, люди починають шукати шляхи виходу з ситуації.

З’ясуємо, як відкликати виконавчий лист з роботи.

Коли виплату боргу звертають на зарплату боржника

Із зарплати виробляються регулярні виплати, наприклад, аліментів. Якщо ж мова йде про заборгованості по кредитах, для того, щоб на роботу прийшов виконавчий лист, повинні відбутися наступні події:

 • Кредитор повинен отримати рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • Виконавець, відкривши виробництво, заарештує рахунки та інше майно боржника.

Виплати за цим документом обов’язкові. Роботодавець не може їх скасувати або обмежити. Тому, немає сенсу звертатися до нього. Слід думати про те, як зупинити виконавче провадження. Через недостатність знань законодавства і досвіду захисту своїх прав, здебільшого українців, для досягнення цього результату, потрібна допомога юристів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Як закрити виконавче провадження

Закриття виконавчого провадження в Україні можливо двома методами:

 • Повністю розрахуватися з боргом. Якщо всі вимоги суду до боржника виконані, виробництво буде закрито, а відрахування з зарплати припиняться. Основна частина позичальників виконати ці вимоги не може. Власне, тому виконавчий лист і потрапляє на роботу. Але навіть якщо ви повністю погасили борг, не факт, що кредитор не нарахує ще борг по тому ж кредиту і у вас знову буде новий виконавчий лист, який прийде на роботу.
 • Оскаржити відкриття виконавчого провадження та дії виконавців в суді. Без допомоги адвоката, сподіватися на позитивне рішення неможливо. Спочатку потрібно знайти юридичні підстави для звернення до суду. Потім, правильно скласти позовну заяву. В ході судових засідань доведеться представляти і відстоювати свою юридичну позицію. Без відповідних досвіду і знань, складно домогтися не тільки позитивного рішення суду, але навіть прийому справи до розгляду.

Боржнику знадобиться саме кредитний юрист. Вся область права велика, якісно орієнтуватися і працювати адвокат може тільки у вузьких її областях.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПРИЙШОВ ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ НА РОБОТУ

Такі фахівці працюють в юридичній компанії ПІК. Весь термін свого існування, більше 10 років, компанія спеціалізується на захисті прав неспроможних позичальників. За цей час вдалося списати мільйони гривень заборгованостей і закрити тисячі кредитів. Проміжні рішення, такі, як зупинка виконавчого провадження, зняття арештів з майна і т.п. обчислюються сотнями. Зверніться по допомогу до юристів компанії ПІК.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн