
Юридична компанія «ПІК»
Виконавча служба України реєстр

Взяті борги доводиться погашати. Дізнаємося, в рамках цієї статті, як неспроможні позичальники потрапляють до реєстру виконавчих проваджень України, чим це загрожує, і яку допомогу боржникам можуть надати юристи.
Схема примусового стягнення боргу, відповідно до українського законодавства, передбачає наступні етапи:
- Подача кредитором позову до суду та отримання рішення про примусове стягнення боргу.
- Звернення до цього рішення до виконавчої служби.
- Протягом 3-х днів після такого звернення, виконавець приймає рішення про відкриття виконавчого провадження. Після такого рішення, відомості відразу вносяться до реєстру виконавчих проваджень.
- Виконавець арештовує майно боржника. Згодом, майно конфіскується і розпродається. Виручені гроші йдуть на погашення боргу.
Водночас із внесенням в єдиний реєстр виконавчої служби України відомості про неспроможність позичальника потрапляють до Єдиного реєстру боржників України. З реєстром боржників зобов’язані звірятися посадові особи, які оформляють перехід прав власності на цінне майно. Продати, подарувати, обміняти, закласти майно боржник не може.
До юристів слід звертатися відразу після виникнення проблем з платежами за кредитом. Але навіть на етапі виконавчого провадження ще не пізно. Юристи підкажуть, які дії зробити для цього. Як правильно діяти боржник дізнається після звернення в юридичну компанію-антиколлектор.