Юридична компанія «ПІК»

Приватний судовий виконавець Україна

Приватний виконавець по кредиту – порівняно нове явище в українській дійсності. З’явилися такі виконавці в 2017 році. За короткий термін вони продемонстрували кредиторам свою високу ефективність. Причина в тому, що приватні виконавці діють куди активніше й агресивніше своїх колег з державної служби. Найчастіше, їх можна прийняти за колекторів. Однак діють вони на підставі закону і перелік їх прав досить широкий.

Фактично приватні виконавці мають майже ті ж права щодо дій проти боржника, що і державні. Винятком є ​​виселення з житла – цим займається тільки державна виконавча служба. Але увійти в житло і описати в ньому майно вони можуть.

Розберемося, як протистояти приватним виконавцям і правильно захищати свої права.

Як оскаржити дії приватних виконавців

Фізична протидія приватним виконавцям, при проведенні їм опису майна і здійсненні інших заходів, не тільки не принесе бажаного результату, але і може призвести до кримінальної або адміністративної відповідальності. Він виконує свої обов’язки і користується правами, наданими законом. Єдине правильне рішення – оскаржити неправомірні дії приватного судового виконавця в суді.

Найчастіше, у таких виконавців, зустрічається неправомірний прийом в провадження виконавчих написів нотаріуса. Такі написи фактично дорівнюють рішенням суду про примусове стягнення боргу. Однак з 2017 року, за рішенням Київського апеляційного суду, нотаріуси не мають права завдавати їх на іпотечні та кредитні договори. Але кредитори їх отримують, а приватні виконавці проводять стягнення. Оскаржити такі дії можна в суді.

Досвідчений юрист зможе знайти в діях приватних виконавців і інші порушення. Зверніться в юридичну компанію ПІК і отримаєте якісний захист своїх прав.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Дарина

  08.12.2021 в 15:01

  Здравствуйте.
  Интересует информация как закрыть долги.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   08.12.2021 в 15:04

   Дарина, вас наберет специалист, выяснит ситуацию и предложит решение.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн