Юридична компанія «ПІК»

Прийшов лист від приватного виконавця

Юристам часто задають питання про те, чи може приватний виконавець діяти без суду. Хочеться відповісти жартом: Він може може бути взагалі неосудним і діяти, як доведеться. Може він, і цілком осмислено, діяти всупереч закону. Але розберемося з цим докладніше.

Заробіток приватного виконавця безпосередньо залежить від стягнутих ним сум. Тому діють вони відважно і напористо, до такої міри, що колектори червоніють і ховаються по кутах. З моменту введення інституту таких виконавців, в 2017 році, вони показали високу ефективність. Кредитори, які прагнуть отримати борг без зволікань і в бажаному обсягі, тільки до приватних виконавців і звертаються.

Проте, права приватного виконавця, по відношенню до боржників, майже не відрізняються від можливостей представників державної виконавчої служби. Правда, державні виконавці можуть виселяти з житла, а приватні виконавці – ні. В іншому права рівні, і постанови про відкриття проваджень, арешти і конфіскація майна сиплються з них, як з рогу достатку. У боржників ж постає питання про те, як скасувати постанову приватного виконавця.

Що робити боржникам

Неспроможним позичальникам слід захищати свої права і звернутися за допомогою в спеціалізовану юридичну компанію. Юристи добре знають про українську правову колізію: Законодавство України дозволяє нотаріусам наносити на кредитні та іпотечні договори виконавчі написи, а приватним виконавцям відкривати провадження на цій підставі. Однак за рішенням Київського апеляційного суду від 2017 року, підтвердженого Великою палатою Верховного Суду, і ті, і ті дії незаконні. Всі витікаючи з виконавчого напису на іпотечному або кредитному договорі дії приватного виконавця будуть скасовані судом.

Помітить адвокат й інші незаконні дії виконавця, як викликані його легкою неосудністю, так і важкими злочинними намірами. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Там добре знають, як боротися з приватними виконавцями.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн