Юридична компанія «ПІК»

Як протистояти приватним виконавцям

Поняття приватний виконавець Україна ввела в 2017 році, і люди не звикли до того, що дії, пов’язані з примусовим стягненням боргу, можуть здійснювати не представники держави, а й приватні особи. Тим більше, що діють такі люди іноді інтенсивніше і більш жорстко, ніж колектори.

Однак вони мають встановлені законом права і активно ними користуються, в інтересах кредиторів і своїх власних. Дохід виконавця безпосередньо пов’язаний з обсягами стягнутих боргів. З’ясуємо, як протистояти приватним виконавцям.

Як захистити свої права, якщо за вас взявся приватний виконавець

Права приватних і державних виконавців, по відношенню до боржників, практично рівні. Правда, виселенням з житла можуть займатися виключно державні службовці. В іншому: арешт майна, його конфіскація, розпродаж конфіскату і т.п. приватний виконавець може діяти також, як державний.

ЧИТАТИ ЩЕ: ОСКАРЖЕННЯ ДІЙ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

Однак оскаржити арешт приватного виконавця, накладений на майно, і навіть саме відкриття виробництва, можна. Справа в тому, що в Україні існує правова колізія – з одного боку нотаріус має право наносити виконавчий напис на договори кредитування та іпотеки, а з іншого – це неможливо, відповідно до рішення Київського апеляційного суду. Власне, рішення приватного виконавця про відкриття провадження, на підставі нотаріальних написів на договорах іпотеки або кредитування, однозначно буде скасовано судом, після звернення туди.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК БОРОТИСЯ З ПРИВАТНИМИ ВИКОНАВЦЯМИ

Приватні виконавці, що відкривають такі провадження, розраховують на правову неграмотність боржника. Адвокат зуміє знайти в їх діях і інші порушення, які теж будуть оскаржені. Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК і перестаньте лякатися терміну «приватний виконавець».Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн